З початком навчального року у вересні уроки інформатики у молодшій школі будуть проводитися у новому комп’ютерному класі, облаштованому на третьому поверсі.

У класі встановлено 15 персональних комп’ютерів. Ще два ноутбуки та проектор для організації навчального процесу СЗШ №41 отримала у вересні минулого року – школа стала одним із переможців Конкурсу мікропроектів* від Львівської обласної ради у 2019 р.

Загалом придбання такої техніки обійшлося школі в 199 400 грн., з яких:

• 57 100 грн. – виділено Брюховицькою селищною радою
  • 99 700 грн. – виділено Львівською обласною радою
  • 20 000 грн. – спонсорський внесок від братів Дубневичів
  • 22 600 грн. – фінансовий внесок від громади.

Окрім того, умеблювання для комп’ютерного класу (15 комп’ютерних столів та стільців)  було закуплено для школи у січні цього року за кошти в сумі 49 980 грн., які було виділено Брюховицькою селищною радою.

До цього часу комп’ютерний клас з дев’яти комп’ютерів розташовувався на першому поверсі. Тепер тут займатимуть учні перших та других класів, а у новому – учні третіх та четвертих класів.

*Що таке Конкурс мікропроектів Львівської обласної ради? Рішенням Львівської обласної ради № 542 від 25.10.2017 р. сесією Львівської обласної ради затверджено Програму проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки. Суть Програми: участь громадських організацій, ініціативних груп, активу громад у реалізації проектів місцевого розвитку за рахунок субвенції обласного бюджету місцевим бюджетам. Таким чином, якщо спеціально створена Конкурсна рада прийме подані відповідними ініціаторами проекти, на їх реалізацію виділяється субвенція з обласного бюджету та дофінансування місцевою владою.

Зокрема, частина брюховицьких проектів з 2017 р. стабільно входить до списку переможців:

у 2017 р. – два проекти:

1. Реконструкція вуличного освітлення у парку ім.. Б. Хмельницького;
  2. Реконструкція вуличного освітлення у парку ім.. В. Івасюка.

у 2018 р. – десять проектів:

1. Капітальний ремонт даху Львівської дитячої музичної школи № 7.
  2. Капітальний ремонт бібліотеки-філіалу № 29ЦБС для дітей.
  3. Капітальний ремонт зупинок громадського транспорту.
  4. Капітальний ремонт території біля бібліотек № 28 і № 29.
  5. Облаштування пішохідної доріжки у парку ім.. Б. Хмельницького.
  6. Придбання предметів довгострокового користування для облаштування спортивно-ігрових майданчиків.
  7. Реконструкція пішохідної доріжки по вул. Сухомлинського.
  8. Будівництво освітлення пішохідних переходів (вул. Львівська, 3, Львівська, 3а, Незалежності України, 27, Сухомлинського, 10, Івасюка, 2, Курортна, 8).
  9. «Безпечне селище»: придбання та встановлення камер відеонагляду.
  10. Облаштування благоустрою території біля пам’ятника Т. Шевченку на вул. Незалежності України.

у 2019 р. – вісім проектів:

1. Придбання комп’ютерів та проекторів для СЗШ №41.
  2. Капітальний ремонт літніх павільйонів на подвір’ї ДНЗ № 143.
  3. Капітальний ремонт бібліотеки-філіалу № 28 ЦБС для дорослих м. Львова.
  4. Встановлення майданчика для дітей з особливими потребами біля корпусу № 2 лікарні ОХМАТДИТ.
  5. Будівництво та встановлення пам’ятного знаку (відновлення криївки) воїнам УПА на Круковій Горі.
  6. Безпечне ОСББ: придбання та встановлення камер відеоспостереження на території ОСББ «Львівська, 33».
  7. Будівництво освітлення пішохідних переходів (на вул. Львівська, 23, вул.. Львівська, 33а, вул.. Незалежності України, 27, вул.. Сухомлинського, 18).
  8. Капітальний ремонт даху дитячо-юнацької спортивної школи № 6.

у 2020 р. – два проекти:

1. Капітальний ремонт будівлі  Дитячо-юнацької спортивної школи № 6 м. Львова по вул. Бічна Паркова,10 в смт. Брюховичі Львівської області (фасад).
  2. Придбання та встановлення штучного покриття дитячо-спортивного майданчика на території подвір’я СЗШ № 41 м. Львова по вул. Незалежності України  № 27 в смт. Брюховичі  Львівської  області.