Новини|

Дорогі мої Брюхівчани !

Щиросердо вітаю Вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим! Традиційно на порозі нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, думками охоплюємо рік прожитий. Він був неоднозначним, сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань.
Та попри всі труднощі, всі ми гідно прожили кожну його мить, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги: ми працювали та вчилися, кохали, народжували дітей, самі долали негаразди та допомагали іншим.
У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної кропіткої праці.
Тож будьмо патріотами нашої держави, патріотами нашого краю. Бо ж ми – українці – розумні, сильні й талановиті. Повіримо в себе, підтримаємо один одного, згуртуймося навколо спільної мети. Разом ми здатні творити дива.
Нехай же Різдвяна зоря осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов’ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України!
Щиро і сердечно зичу кожному з Вас міцного здоров’я і щастя, добра і надії, здійснення світлих мрій та сподівань. Вірю, що у Новому році Ви відчуєте надійне плече колег, тепло і турботу друзів та близьких.

З Новим роком та Різдвом Христовим !

З найкращими побажаннямиселищний голова Володимир ДоманськийСкладаємо щиру подяку нашим спонсорам, які допомогли у придбанні подарунків дітям із малозабезпечених сімей до дня Святого Миколая:

Ресторани: “Аркан”, “Акваріус”, “Байка”,”Мрія”, чебуречна”Біля Озера”,”Мотозона”

Магазини: ПП Бек І., “Пролісок”, Шевчук М., “Будова” Криницький В., “Галичанка” Фішер А., ПП Мироненко В.

ТзОВ: “Кантрасбуд”, “Технопак”, “Тесля”, “Форест-груп”, “ДОК”, “Лонкаме”, “Білдінгз” “Геоцентраль”

ФОП:  Дзюбанська О., Гавриляк Н., Дзюба М., Грицевич Ю.

ЖК “Хвиля”, Водоканал “Брюховичі”

Пекарня ПП Савран Р.

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь