Шановна Громадо!

Щиро вітаю Вас з Різдвом Христовим та Новим 2016 Роком!

Нехай Боже благословення Немовляти Христа зігріє Вашу оселю, наповнить теплом та світлим затишком. Ваші серця нехай будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2016 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаю щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Христос народився!

Славімо його!

З повагою селищний голова  В.Доманський

Складаємо щиру подяку нашим спонсорам, які допомогли у придбанні подарунків дітям із малозабезпечених сімей до дня Святого Миколая:

ТзОВ: “ВІФО”, “Біля озера (чебуречна)”, “Тесля”,”Кордія”, “Перлина Львова”, житловий комплекс “Хвиля”, “Лонкаме”, “Каданс”,”Технопак”, “Пролісок”
Ресторани:  “Аркан”,”Валентина” .
ФОП: Біда Р.І., Мироненко В.І.,  Гацун В.Л., Гавриляк Н.М., Савіна Г.,Кучма Р., Дзюба., Мисакович.,Криницький.,
ПП: “Бек”, ВАТ Брюховицький док.