Шановна громада Брюховичів!

Прийміть мої щирі вітання з Днем Незалежності України!

Наша країна, наш народ вже в 26 раз святкує здійснення одвічної мрії українців – бути господарями на своїй Богом даній, прекрасній землі.
Ще, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях панували інші народи-сусіди. Та по при все, наші співвітчизники, віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління – наші сучасники у 1991 році вибороли її і сьогодні зі зброєю у руках захищають незалежність, соборність, суверенітет нашої країни в зоні АТО.
Нам, сьогоднішнім українцям, дано долею шанс в такий період жити. Жити – як? Жити, як Людина, як Громадянин, як Українець.
Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність . І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі.
Є чим пишатися, є що виправляти, є що вдосконалювати, є за що боротися.
Від усієї душі бажаю Вам, Вашим рідним та колегам переможного миру над ворогами України, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна робота буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Слава Україні!

Селищний голова Володимир Доманський