Сьогодні, 16-го березня, за результатами засідання Комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Брюховицької селищної ради селищним головою Володимиром Доманським було видано розпорядження про переведення роботи Брюховицької селищної ради у режим обмеженого доступу.

Таким чином:

• Подати заяви, забрати документи у Брюховицькій селищній раді можна лише у прийомні дні: у понеділок з 14:00 до 16:00, у четвер – з 09:00 до 11:00
  • Отримати довідки та консультації можна у будні дні за телефоном 234 77 23.

Також інформуємо, що на час карантину припиняють роботу наступні заклади та установи селища:

• Будинок Побуту
  • Ресторан «Валентина»
  • Ресторан-готель «Шпацер»
  • Ресторан-готель «Акваріус»
  • Ресторан-готель «Аркан»
  • Кафе «Чебуречна».

Підстава: розпорядження голови Брюховицької селищної ради № 45-р  від 16.03.2020 р.

БРЮХОВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 45-р від «16» березня 2020 року

Про вжиття заходів з протидії поширенню коронавірусу на території смт. Брюховичі

Розглянувши результати засідання Комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення смт. Брюховичі та враховуючи введення загальнодержавного карантину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року,

розпоряджаюсь :

1.  Перевести роботу  Брюховицької селищної ради у  режим з обмеженим доступом:

• подати заяви, забрати документи у Брюховицькій селищній раді можна лише у прийомні дні: у понеділок з 14:00 до 16:00, у четвер – з 09:00 до 11:00
  • отримати довідки та консультації можна у будні дні за телефоном 234 72 23.

2.     На час карантину призупинити роботу закладів громадського харчування, торгово-розважальних центрів, установ сфери послуг та торгівлі, окрім, продуктових магазинів, аптек, АЗС, банків, поштових відділень, СТО, магазинів ритуальних послуг.

Розпорядження довести до відома мешканців селища та опублікувати на офіційному сайті Брюховицької селищної ради.

Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                              В. Доманський

З обмежувальними заходами, що вживаються Львівською міською радою, можна ознайомитися у Протоколі міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львівської міської ради (далі – Комісії) від 13.03.2020 р.

Окрім того, сьогодні Комісією було прийнято рішення про закриття більшості установ Львова.