Згідно постанови Кабінету Міністрів України № 343 від 04.05.2020 р., наступного тижня буде відновлена робота частини закладів та певних видів діяльності. Однак, за умови дотримання протиепідемічних заходів. Постанова набуває чинності 11 травня.

Проте, звертаємо увагу, що у м. Львові, м. Винники, смт. Рудно та смт. Брюховичі правила залишаються більш жорсткими. Зокрема, Міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Львівської міської ради 08.05.2020 р. прийнято рішення, згідно якого закритими залишаються перукарні, салони краси та манікюрні салони, магазини одягу, білизни та взуття.

Також, згідно протоколу комісії, з 11 травня дозволено:

• Торгівлю засобами зв’язку та телекомунікацій
  • Торгівлю засобами гігієни;
  • Провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ;
  • Господарську діяльність ломбардів, компаній з надання споживчих кредитів, представництвам компаній з онлайн-кредитування;
  • Торгівлю квітами на винос;
  • Роботу суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема, здійснення кіно- та відео зйомки та ін.

Також дозволено роботу автокінотеатрів та музеїв під відкритим небом.

Детальніше – у протоколі № 25.

Нагадуємо, що будь-яку інформацію про ситуацію щодо COVID-19 в Україні та області доцільно перевіряти з офіційних ресурсів органів державної влади:

Фото умовне: Главком