вул. Січових Стрільців, смт. Брюховичі. Фото: Брюховицька селищна рада

Завтра та післязавтра, 12.11. та 13.11., буде закритою для руху вулиця Січових Стрільців. На вулиці тривають ремонтні роботи – завершується покриття проїзної частини вулиці асфальтом.

Підрядник – ПП «Рома». Вартість робіт – 2 540 487, 80 грн. Замовник – Брюховицька селищна рада.

Просимо мешканців вул. Січових Стрільців та прилеглих до неї врахувати дорожню обстановку та не створювати перешкод для якісного виконання підрядником умов договору.

Також нагадаємо, що цього року у смт. Брюховичі проведено ремонт 12 вулиць, зокрема:

• Львівська
  • Бічна Арктична
  • Бурштинова
  • Житня
  • Пшенична
  • Бірківська
  • Проліскова
  • Бурденка
  • Над Ставом (частина вулиці)
  • Ряснянська
  • Балабанівка
  • Під Осовою

Звертаємо увагу, що на виїзді з вулиці Балабанівка на вулицю Вербову проїзд перекрито – проводяться підготовчі роботи по ремонту вул. Вербової.

Окрім того, початок ремонту вул. Ясної заплановано ще цього року. По вул. Шкільній готові ПКД, експертиза, кошторис, які подаватимуться вже на бюджет Львівської ОТГ. Якщо документи будуть прийняті у роботу без зауважень, ремонт вулиці може розпочатися вже у 2021 р.

“Ми свідомо відмовилися від ямкових ремонтів і за чотири роки близько 70% магістральних доріг відремонтовано капітально: зроблено хідники, встановлено дорожні знаки, нанесено розмітку”, – повідомив селищний голова Брюхович Володимир Доманський.

вул. Львівська
вул. Під Осовою