Новини|

30.05.13 відбулося виїзне засідання Постійної комісії фінансів, розвитку підприємництва та планування бюджетуБрюховицької селищної ради.

В порядку денному засідання питання про хід виконання робіт по будівництву водопроводу (зовнішніх мереж) в районі Прилуки (вул. Арктична). 

Засідання проведено на місці викоання робіт із будівництва водопроводу – на вул. Аркичній. Засідання вів голова комісії О. Лешківець. Присутні члени комісії: П. Денисюк, І. Собко, Р. Кута, З Лацик. Присутній детутат селищної ради від вул. Арктична – Л. Войтович. Для участі в засіданні запрошено виконавця робіт – ТзОВ “Інвестиційна компанія “Леодіс”. Представляв виконавця Ю. Мотько. Засідання викликало зацікавлення в мешканців вул. Арктичної, які висловлювали власні побажання та зауваження щодо виконуваних робіт.

Виїзне засідання проводилось в межах ознайомлення із ходом виконанн робіт на об’єктах, включених до програми соціально-економічного розвитку смт. Брюховичі на 2013 рік.

Об’єкт “Будівництво водопроводу (зовнішніх мереж) в районі Прилуки (вул. Арктична)” визнано одним із пріоритетних, тому стан його виконання перевіряється першим.

Комісія оглянула трасу водопроводу. Представник виконавця Ю. Мотько ознайомив членів комісії із станом виконання робіт, фактично виконаними роботами, та тими, які належить виконати.

Комісія звернула увагу виконавця на ряд недоліків виконаних робіт, які представник підприємства зобов’язався усунути. Узгоджено орієнтовний термін завершення робіт та здачі водопроводу в експлуатацію – до 15 червня 2013 року.

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь