Сьогодні, 28 травня в Україні відзначають свято Вознесіння Господнього – одне з 12-ти найбільших релігійних свят* у році. Вознесіння святкують у четвер, на 40-ий день після Великодня.

У Книзі діянь Апостолів йдеться про те, що одного разу Ісус Христос після свого воскресіння з’явився своїм учням на Оливній горі і почав розмову словами: «Мир вам». Він звернувся до апостолів, бо бачив, що вони налякані, ніби побачили привида. Тоді сказав: «Доторкніться до мого тіла», і вони доторкнулися. Після їхньої розмови Ісус на очах своїх учнів почав підніматися на небо за допомогою своєї божої природи. Цим самим Він дав зрозуміти, що життя не завершується після смерті, воно продовжується. Ісус вознісся на небо на 40-ий день після свого воскресіння.

“Тож у це Велике Свято зичимо вам радості, добра у серці, співчуття та підтримки до ближніх. Молімося про здоров’я, про добробут нашого селища та нашої країни. У наш час у нас направду є всі можливості для щасливого життя! Цінуймо те, що маємо! Та не забуваймо, що з Божою поміччю та при наполегливій праці можливо все!

Щирі вітання зі Святом Вознесіння Господнього!”, –

Селищний голова Володимир Доманський та апарат Брюховицької селищної ради.

12 найбільших релігійних свят у році:

Фото: Google Search, Брюховицька селищна рада. Інформація: Твоє Місто, Вікіпедія