Шановний Андрію Івановичу!

Селищний голова Володимир Доманський, депутатський корпус, виконавчий комітет Брюховицької селищної ради разом з громадою селида Брюховичі щиро вітають Вас із нагоди вашого 50-літнього ювілею!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та подальших успіхів у будь-яких справах та починаннях. Нехай у Ваших службових справах завжди буде підтримка однодумців, а життєвий та професійний шлях наповниться новими злетами та досягненнями.

Нехай  ніколи не покидає Вас почуття задоволення від здійснених Вами добрих справ, від успішного здійснення задумів і проектів.

Нехай Ваша самовіддана праця завжди дарує радість, а Ваш високий професіоналізм і авторитет служить справі підвищення благополуччя  та розвитку рідного міста Львова і мальовничих Брюхович, зростання добробуту земляків.

Нехай Ваші невтомність, талант господаря, досвід та професіоналізм ще багато років сприяють розквіту великої громади Львова.Зичимо Вам щедрої  долі, терпіння та успіхів у почесній і відповідальній справі розбудови місцевого самоврядування і Держави на благо місцевим громадам і Україні.