Новини|

Брюховицька селищна рада радо анонсує, що у неділю, 8-го грудня, відбудеться відкриття та освячення криївки воїнів УПА у Брюховичах на Круковій горі.

Запрошуємо брюхівчан та гостей селища 8-го грудня о 14:00 приєднатися до великої події!

Організатори проекту (місцеві мешканці та депутати селищної ради) провели велику роботу по збору інформації про події 40-х років та про трьох хлопців-упівців, які загинули на Круковій горі.

Відновлення криївки УПА на Круковій горі у Брюховичах – проект-переможець у *Конкурсі місцевих ініціатив (більш відомий як “Конкурс мікропроектів”) Львівської обласної ради 2019-го року.

Прочитати більше про історію та ідею створення проекту можна у публікації за 27-ме вересня цього року – натисніть тут.

*Що таке конкурс мікропроектів Львівської обласної ради? Рішенням Львівської обласної ради № 542 від 25.10.2017 р. сесією Львівської обласної ради затверджено Програму проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки. Суть Програми: участь громадських організацій, ініціативних груп, активу громад у реалізації проектів місцевого розвитку за рахунок субвенції обласного бюджету місцевим бюджетам. Таким чином, якщо спеціально створена Конкурсна рада прийме подані відповідними ініціаторами проекти, на їх реалізацію виділяється субвенція з обласного бюджету. Цього року субвенції надано 1152-м проектам, з яким 8 – брюховицькі.

Депутати Брюховицької селищної ради Андрій Боднар та Віталій Денега разом із селищним головою Володимиром Доманським на місці відновлення криївки УПА, вересень 2019 р.

Коментарі

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь