Брюховицька селищна рада радо анонсує, що у неділю, 8-го грудня, відбудеться відкриття та освячення криївки воїнів УПА у Брюховичах на Круковій горі.

Запрошуємо брюхівчан та гостей селища 8-го грудня о 14:00 приєднатися до великої події!

Організатори проекту (місцеві мешканці та депутати селищної ради) провели велику роботу по збору інформації про події 40-х років та про трьох хлопців-упівців, які загинули на Круковій горі.

Відновлення криївки УПА на Круковій горі у Брюховичах – проект-переможець у *Конкурсі місцевих ініціатив (більш відомий як “Конкурс мікропроектів”) Львівської обласної ради 2019-го року.

Прочитати більше про історію та ідею створення проекту можна у публікації за 27-ме вересня цього року – натисніть тут.

*Що таке конкурс мікропроектів Львівської обласної ради? Рішенням Львівської обласної ради № 542 від 25.10.2017 р. сесією Львівської обласної ради затверджено Програму проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки. Суть Програми: участь громадських організацій, ініціативних груп, активу громад у реалізації проектів місцевого розвитку за рахунок субвенції обласного бюджету місцевим бюджетам. Таким чином, якщо спеціально створена Конкурсна рада прийме подані відповідними ініціаторами проекти, на їх реалізацію виділяється субвенція з обласного бюджету. Цього року субвенції надано 1152-м проектам, з яким 8 – брюховицькі.

Депутати Брюховицької селищної ради Андрій Боднар та Віталій Денега разом із селищним головою Володимиром Доманським на місці відновлення криївки УПА, вересень 2019 р.