У неділю, 2-го лютого, розпочинається щорічний футбольний турнір «Меморіал Юста»: перший матч відбудеться між брюховицьким ФК «Легінь» (Друга ліга Львівської області) та ФК «Юність» (Куликів/Гійче, Прем’єр-ліга Львівської області).

• Футбольний поєдинок відбудеться на стадіоні «Школярик» на Погулянці (вул. Вахнянина, 1, м. Львів).
  • Дата: 02 лютого 2020 р.
  • Час: 14:00

Футбольний клуб «Легінь» та керівництво клубу запрошують вболівальників підтримати свою команду на першому матчі клубу в ігровому сезоні 2020-го року!

Цього року у турнірі приймає участь 64 команди зі всієї України. Перелік усіх учасників турніру можна переглянути на сайті Львівської Асоціації Футболу.

«Меморіал Юста» – щорічний товариський футбольний турнір України, матчі якого відбуваються в зимове міжсезоння  (впродовж січня-березня). Його традиційно з 2000-го року проводить Львівська Асоціація Футболу, таким чином вшановуючи пам’ять найвидатнішого тренера львівських «Карпат» Ернеста Юста.

Ернест Юст (1927 – 1992) – радянський футболіст та тренер угорського походження. Найвидатніший наставник в історії львівських «Карпат» — здобув з командою Кубок СРСР 1969, грав у Кубку володарів кубків, вивів колектив до всесоюзної вищої ліги і двічі посідав там 4 місце — 1976 (весна) та 1976 (осінь), що стало найвищим досягненням львівської команди за всі роки. Майстер спорту СРСР, заслужений тренер УРСР (з 1970).

Президент ФК “Легінь” Ігор Боберський, голова ГО “ФК “Легінь” Ігор Шипак, гравці клубу та селищний голова Брюхович Володимир Доманський (липень 2019 р., Брюховичі)