У зв’язку з проведенням ремонтних робіт, у п’ятницю, 10-го квітня, та у суботу, 11-го квітня, буде перекрито ділянку вулиці Львівської від будинку № 72 до будинку № 90.

Завершити основну частину робіт, зокрема, покладення асфальту, планується 10-го квітня.

Підрядник – ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Замовник – Брюховицька селищна рада.

Також, у цьому році заплановано провести ремонт вулиць Ряснянської, Над Ставом, Бурденка та Балабанівка на умовах співфінансування Брюховицькою селищною радою та Львівською обласною радою.

З бюджету Брюховицької селищної ради у цьому році заплановано ремонт ще 10-ти вулиць: Бурштинова, Під Осовою, Шкільна, Житня, Пшенична, Бічна Арктична, Бірківська, Проліскова, Ясна, Січових Стрільців.

У 2019-му році у селищі проведено ремонт (повністю або частково) 20-ти вулиць, зокрема, вул. В. Івасюка, Лікарська, Бічна о. Іздрика, Кліматична та ін.