В термін з 15 серпня по 15 вересня 2020 р. на сайті Громадського бюджету Львова можна реєструвати свої проекти підтримки розвитку мікрорайонів та міст – https://gb.city-adm.lviv.ua/

Мешканці мають можливість подавати малі (до 600 тис. грн.) та великі (до 3 млн. грн.) проекти.

Перший у цьому році проект від Брюхович щодо покращення благоустрою парку ім. Б. Хмельницького зареєстровано 09.09.2020 р. Його автором є мешканка селища Тетяна Захарчук.

Детально ознайомитися з проектом можна на сайті Громадського бюджету за посиланням. Голосування розпочинається 31 жовтня 2020 р. і триватиме до 15.11.2020 р.

Зокрема, пропонується встановити лавки та смітники, а також окремо – контейнери саме для пластикових пляшок.

“Територія парку ім. Б.Хмельницького, адреса: смт.Брюховичі, вул. Курортна-Широка-Незалежності знаходиться в задовільному стані, парк чистять від самосіву, але є відсутні місця для відпочинку, а саме паркові лавки. Гуляючи парком немає можливості викинути сміття в смітники через їх відсутність. В парку висока засміченість через це. Перед парком дуже потрібен контейнер для пластикових пляшок, багато велосипедистів зупиняються біля входу в парк, де є карта місцевості і утилізувати сміття важко, через наявність тільки одного невеликого смітника. Цей проект спрямований не тільки для покращення благоустрою парку, як відпочинкової зони для мешканців селища та гостей, а й на збереження природнього середовища, шляхом зменшення його засміченості”, – йдеться в описі проекту.

У місті Львові проект «Громадський бюджет» успішно працює з 2016 року. Мешканці Львова, Винник, смт. Брюховичі та с. Рудно мають можливість самостійно ініціювати та підтримувати проекти розвитку у їхньому мікрорайоні чи місті загалом.

Розподіл коштів на проекти відбувається наступним чином:

• 60% на малі проекти (по 10% на кожен район міста)
  • 40% на великі проекти, які є загальноміськими

Більше про проект – https://gb.city-adm.lviv.ua/about

Нагадаємо, минулого року з Брюхович на участь у конкурсі було зареєстровано два проекти. Проте, жоден з них не набрав необхідної кількості голосів мешканців. Тому, якщо Ви підтримуєте ідею проекту, важливо проголосувати за нього та максимально поширювати інформацію про проект, щоб якнайбільша кількість людей за нього проголосувала.

Нагадуємо, що голосування розпочинається 31 жовтня. Подати заявку зі своїм проектом можна до 15 вересня.

Відповідальним за реалізацію проектів-переможців є місто/ОТГ, тобто вони реалізуються відповідними департаментами місцевої адміністрації за бюджетні кошти.