Новини|

Сьогодні  10 грудня 2018 року як і анонсувалося раніше згідно домовленостями з Львівською міською Радою і її комунальним АТП-1 по рейсу маршруту №8 у тестовому режимі, виїхало два великі низькопідлогові автобуси. Зранку у Брюховицькій селищній раді відбулася нарада на якій були присутні: селищний голова В.Доманський, В.о.заступника директора департаменту-начальник управління транспорту О.Партика, депутат обласної ради І.Собко, депутат міської ради Б.Зубрицька, депутат селищної ради В.Денега, представники від громадськості Володимир Бено і Ірина Сало.Завдяки спільній роботі – вирішено чергове стратегічне питання для Брюхівчан. У середу у Львівській міській раді відбудеться чергова нарада з керівництвом міста, селищним головою та депутатами від Брюхович, представниками громадськості щодо затвердження чіткого графіку наших комунальних автобусів, враховуючи діючого перевізника маршруту № 8.У тестовому режимі автобуси курсуватимуть цей тиждень. Кінцеву зупинку у Львові перенесено до готелю  «Львів» на вул. Зерновій.  Від  результатів зібраної інформації про пасажиропотік маршруту а відтак і рентабельності даного напрямку залежить чи доцільно буде додавати ще два таких автобуси а у разі негативної статистики є ризик втратити і тестові великогабаритні автобуси.Громаді потрібно розуміти , що від сьогодні на маршруті одночасно конкурують приватні перевізники  «Міра і К » і комунальне АТП №1. Від Вашого вибору на якому автобусі Ви поїдете цього тижня залежить доля маршруту і його якість обслуговування.

Графік оновленого маршруту:


Графік великогабаритних маршруток змінюється кожного дня 11.12.2018р  великогабаритні їздитимуть по графіку 8-ки колонка 3,4 (одна за одною).  12.12.2018р.  великогабаритні їздитимуть по графіку 8-ки колонка 4,5

Селищний голова просить громаду з розумінням віднестися до тимчасових незручностей  і старатися їздити новими великогабаритними автобусами.

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь