На початку грудня 2019-го року в ортопедичному відділенні лікарні ОХМАТДИТ, що знаходиться на вул. Лікарській у Брюховичах, розпочався ремонт сходів.

Сходи були дерев’яними і в останні роки перебували в аварійному стані.

Справа – стан сходів до ремонту

До кінця грудня ремонт сходів завершили: дерев’яне покриття повністю демонтовано і замінено на бетонне, а самі сходи викладено антислизькою плиткою. На бокових стінах біля сходів встановлено відкидну конструкцію, яка дозволяє перевозити пацієнтів у візках. У коридорах, де знаходяться сходи, також проведено ремонт.

Відремонтовано більшу частину сходової клітки. Інша  частина сходів ще потребує реконструкції.

ДОВІДКА:

На початку минулого року було створено робочу групу власне по питаннях лікарні «ОХМАТДИТ» у Брюховичах, до складу якої увійшли травматолог ортопедичного відділення ОХМАТДИТу Оксана Колодій,  депутати Брюховицької селищної ради  – Віталій Денега (по 5-му виборчому округу, куди входить вулиця Лікарська) та Роман Суворов (18-ий виборчий округ), селищний голова Брюхович Володимир Доманський та депутат Львівської обласної ради, заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.

Володимир Доманський, Віталій Денега, Оксана Колодій, Іван Собко та персонал ОХМАТДИТу, жовтень, 2019 р.

Серед нагальних до вирішення питань були:

• Капітальний ремонт ортопедичного відділення;
  • Облаштування інклюзивного майданчика на території відділення;
  • Капітальний ремонт сходів, що з’єднують перший поверх будівлі ОХМАТДИТу, ортопедію та другий поверх.

18-го жовтня 2019 р. відбулося відкриття інклюзивного майданчика – проекта-переможця Конкурсу місцевих ініціатив, –  за кошти із спільного фінансування Брюховицької селищної ради та Львівської обласної ради.

Капітальний ремонт в ортопедичному відділенні проведено восени 2019-го року – для цього Брюховицькою селищною радою залучалися кошти меценатів.

В грудні ж 2019-го, як результат діяльності робочої групи, розпочалася реконструкція більшої частини сходової клітки, яку було завершено до кінця 2019-го.

Загальна вартість ремонтних робіт склала – 349 000 грн., які було виділено Львівською обласною радою.

Відкидна конструкція для перевезення пацієнтів у візках