5 серпня 2019 р. набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 р. № 162 “Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні”.

Згідно з положеннями вищевказаної постанови НБУ, з 01 листопада 2019 р. використання рахунків нового стандарту буде обов’язковим для банків та їх клієнтів при здійсненні переказів коштів у національній та іноземній валюті.

У зв’язку з цим публікуємо перелік дохідних рахунків для зарахування податків, зборів та інших платежів до державного та місцевих бюджетів за стандартом IBAN. Ці рахунки вступають в дію 01 жовтня 2019 р.*

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що окремо вказані рахунки для Шевченківського району та окремо для Брюхович.

Нові рахунки можна завантажити за посиланням: https://briukhovychi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/555-.xls

За оновлення інформації щодо рахунків можна слідкувати на сайті Державної фіскальної служби України – у розділі “Бюджетні рахунки Львівської області”.

*Лист Управління Державної Казначейської служби України у Шевченківському районі м. Львова Львівської області про відкриття нових рахунків:

Фото ілюстративне – migrant.biz.ua