Управління Державної казначейської служби України у Шевченківському районі м. Львова Львівської області інформує, що з 01.01.2020 при здійсненні операцій з виконання державного та місцевих бюджетів органами Казначейства буде застосовуватись План рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, із змінами та доповненнями.

У зв’язку з цим, з 03 січня 2020 року введено в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів та інших платежів, відкриті до Плану рахунків № 1203.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що окремо вказані рахунки для Шевченківського району та окремо для Брюхович.

Нові рахунки можна завантажити за посиланнями:

За оновлення інформації щодо рахунків можна слідкувати на сайті Державної фіскальної служби України – у розділі “Бюджетні рахунки Львівської області”.

Фото ілюстративне – migrant.biz.ua