З 20-го по 26-те січня, у Брюховичах гостювали студенти з Туреччини та Індонезії – учасники міжнародної студентської організації «AIESEC», турок Фарат та індонезійці Алфі і Сабріна. Кілька днів у Брюховичах також перебували ще двоє студентів організації “AIESEC” – турок Саїд та індонезійка Меріл.

В межах освітньо-навчальної програми «Популяризуємо Україну разом» студенти подорожуватимуть Україною протягом шести тижнів та знайомитимуться із життям маленьких містечок.

Селищний голова Брюхович Володимир Доманський та студенти “AIESEC” – Саїд, Алфі, Сабріна і Фарат

Учні СЗШ № 41 м. Львова під керівництвом вчителів англійської мови підготували для іноземних гостей коротку екскурсію Брюховичами та еко-виставу. В екскурсії взяв також участь директор СЗШ № 41 м. Львова Володимир Божейко, а її співорганізаторами стали депутати Брюховицької селищної ради Віталій Денега і Євген Дудар.

Розпочалася екскурсія з церкви Різдва Пресвятої Богородиці (УГКЦ), до якої також долучився отець церкви – Роман Соколенко.

Найбільше своїми очікуваннями та враженнями з іноземцями школярі ділилися щодо нової школи по вул. Макаренка – гостям показали спортзали та розповіли про масштаби нової будівлі. З планом будівлі та розташуванням приміщень  відвідувачів ознайомив керівник будівельник робіт Андрій Марків.

Не лише гостям селища, а й усім учасникам екскурсії сподобалася прогулянка озером № 1, що на вул. Курортній.

Віталій Денега, Євген Дудар, учні СЗШ № 41 та студенти “AIESEC

Окрім того, школярі розповіли студентам про Богдана Хмельницького, Тараса Шевченка та Сергія Невеличука і побували біля усіх пам’ятників.

Після екскурсії, у актовому залі Просвіти учні СЗШ № 41 м. Львова презентували еко-виставу, у якій розкрили тему важливості збереження довкілля. До виступу також було запрошено депутата Брюховицької селищної ради Арсена Олійника, який розповів про успіх проекту сортування сміття «Green Life».

Арсен Олійник

Студенти AIESEC також підготували короткі виступи про способи збереження природи у їхніх країнах, після чого учні та студенти мали можливість поспілкуватися та зробити спільні фото.