У понеділок, 23-го березня, після проведення “кварцування” у приміщенні Брюховицької селищної ради, таку ж процедуру за погодженням з керівниками відповідних закладів, проведено у Львівській СЗШ № 41, а також у продуктових магазинах селища:

• продуктовий магазин на вул. Сухомлинського, 2
  • продуктовий міні-ринок на вул. Сухомлинського
  • “Мясна імперія”
  • Торговий дім “Прилуки”
  • “Економ”
  • “Галичанка”

До проведення очищення повітря кварцовим опроміненням долучилася також аптека, що розташована у Будинку Побуту.

Також нагадуємо, що вчора Львівською обласною державною адміністрацією та Львівською міською радою оголошено стан надзвичайної ситуації у Львівській області.

Оголошення надзвичайної ситуації на території області, в тому числі й міста Львова, по суті є підтвердженням того стану, в якому існує Львівщина на сьогодні, і не внесе якихось особливих коректив в процес життєдіяльності міста, – повідомляє Львівська міська рада.

Нагадуємо, що будь-яку інформацію про ситуацію щодо COVID-19 в Україні та області доцільно перевіряти з офіційних ресурсів органів державної влади:

Окрім того, вчора до Львова привезли тести на коронавірус, захисні костюми і маски.

Фото: Європа Консалтинг