Заходи, приурочені до свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Захисника України, проходили у СЗШ № 41 у вівторок, 15-го жовтня. і розпочалися патріотичним флешмобом – коли учні школи, на зразок справжнього козацького війська, вийшли до школи з лісу під козацький марш.

Флешмоб у школі до Дня Покрови:

Опубліковано Брюховицька Селищна Рада Вівторок, 15 жовтня 2019 р.

На святі були присутні селищний голова Володимир Доманський та голова ГО “Наші Брюховичі” Віталій Денега.

Заступник директора СЗШ № 41 м. Львова Петро Григорчук, голова ГО “Наші Брюховичі” Віталій Денега, Володимир Доманський, директор СЗШ № 41 м. Львова Володимир Божейко та учні

“На Сході України наші хлопці і жінки боронять кордони нашої Батьківщини. Згадуємо всіх і дякуємо за те, що вони є, що вони були, за те, що вони захищають нас, за те, що ми маємо тут можливість жити в мирі і спокої. Вітаю всіх з таким прекрасним святом! Дякую організаторам, Володимире Юрійовичу, Вам, педагогічному колективу та діточкам, з яких ростуть такі справжні патріоти, справжні українці!”, – сказав Володимир Доманський у своєму зверненні до учнів школи.

Директор СЗШ № 41 м. Львова Володимир Божейко також додав, що учні, вчителі, гості свята зібралися, щоб вшанувати пам’ять наших батьків, наших братів, сестер, які зараз захищають кордони нашої держави – для цього було оголошено хвилину мовчання.

Директор СЗШ № 41 м. Львова Володимир Божейко та учні

Після завершення офіційної частини учні школи могли самі спробувати скласти та розібрати подетально справжню зброю – таку можливість надали учасники організації “УНА УНСО”, які, за ініціативи ГО “Наші Брюховичі“, завітали до школи в честь Дня Захисника України.

Брюховичі пам’ятають героїв. Слава Україні! Героям Слава!