Новини|

23-го листопада по всій Україні проходили заходи вшанування пам’яті людей, які померли від штучно організованого владою голоду у 1932-1933 рр. в Україні.

Біля Народного дому у Брюховичах також запалили свічки* пам’яті, які виклали під входом у Народний дім. У заході взяли участь брюховицькі школярі разом із керівництвом Народного дому, селищним головою Володимиром Доманським та представниками місцевого духівництва – отцем Петром Сологубом та отцем Ярославом Ощудляком.

“Майже 90 років тому Україна пережила найбільш трагічну сторінку своєї історії. Мільйони українців були знищені голодомором. Молодь, дітей, старше покоління – смерть не вибирала нікого. Десятки країн визнали голодомор геноцидом українського народу. А країна-убивця веде війну на східних кордонах нашої країни. Українці пам’ятають. Українці будуть завжди пам’ятати. Наша країна виграє у цій війні. Вічна пам’ять усім загиблим”, – сказав у своїй промові Володимир Доманський.

Загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Директор Народного дому Брюхович Марта Бей звернулася до молоді із закликом знати і пам’ятати історію, та розуміти, що від нас самих багато що залежить у майбутньому:

“Потрібно цінувати те, що ви маєте. Колись людям не було що їсти. Треба цінувати те, що роблять для нас батьки”, -зазначила очільниця Просвіти.

Дякуємо за фото Юлії Клим.

* Пам’ять про жертв голодомору вшановують у четверту суботу листопада, о 16:00: оголошують хвилину мовчання та запалюють свічки. Акція “Свічка у вікні” – ідея дослідника Голодомору, американсько-українського історика Джеймса Мейса.

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь