Захід вже вп’яте проходитиме на озері по вул. Під Осовою.

У неділю, 19-го січня, о 13:00, на озері по вул. Під Осовою у смт. Брюховичі (у напрямку с. Воля Гамулецька), відбудуться освячення води та традиційні Йорданські купелі: священики двох брюховицьких церков проведуть спільну службу Божу, після чого розпочнуться традиційні Йорданські купання.

Водосвяття та купання організовуються вже третій рік поспіль місцевим мешканцем Володимиром Стадником та парафією Церкви Пресвятої Трійці (с. Воля Гамулецька) за підтримки громадської організації «Наші Брюховичі» та селищного голови Брюхович Володимира Доманського.

Дата: 19.01.2020. Початок заходу: 13:00. Локація: озеро на вул. Під Осовою, смт. Брюховичі (у напрямку с. Воля Гамулецька) – координати 49.920966, 23.979858

Як проходив захід в минулому році – можна переглянути за посиланням.

Захід пройде за участі представників двох храмів Брюхович, селищного голови Брюхович, депутатів селищної ради, місцевих активістів та мешканців, представників преси.

Контакти:

•   тел. +38 (096) 734 52 28); +38 (093) 8874174);