30-го листопада Брюховичі приймали відкритий Чемпіонат Львова із українського єдиноборства – хортингу. Змагання проходили у спортзалі Львівського регіонального інституту державного управління.

Організатором змагань є спортивний клуб «Togen». Партнери – Брюховицька селищна рада, Львівська міська рада, ГО «Наші Брюховичі» та Львівська міська федерація хортингу. У змаганнях приймали участь учасники з різних міст України. Тренер і головний суддя – Володимир Роханський.

Одним із суддів Чемпіонату виступив керівник гуртка з хортингу  у молодшій школі у Брюховичах та учень Володимира Роханського, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кінаш.

Голова ГО “Наші Брюховичі” Віталій Денега, селищний голова Брюхович Володимир Доманський та депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кінаш

«Даний чемпіонат проходив у двох розділах: нокдаун та двобій. Двобій в хортингу скаладається із двох раундів. В першому раунді дозволені удари руками в голову. В другому – без боксерських рукавиць голими руками по тілу з елементами боротьби. В молодших категоріях учасників дозволені удари лише по тілу з боротьбою», – розповів Любомир.

В кінці змагань відбулося нагородження переможців, яке провели селищний голова Брюхович Володимир Доманський, голова ГО «Наші Брюховичі» Віталій Денега та керівник ГО «Асоціація кіокушин України» Констянтин Височинський.

Такий чемпіонат проводиться вже четвертий рік поспіль. Але Брюховичі цього року приймали конкурсантів у себе вперше.