Брюховицькою селищною радою готуються документи на розроблення проектно-кошторисної документації на будівництво комунального спортивного комплексу біля Львівської СЗШ № 41 на вул. Макаренка у смт. Брюховичі.

Початковий проект розташування спорткомплексу

Про це повідомив депутат Брюховицької селищної ради 9-го виборчого округу Андрій Дроздовський.

Сьогодні депутат разом з селищним головою Брюхович Володимиром Доманським оглянули місце, де пропонується розмістити спорткомплекс, який включатиме:

• Футбольне поле
  • Поле для міні-футболу
  • Роздягальні з душовими
  • Тренерські.
Ділянка біля СЗШ № 41, де планується розміщення спорткомплексу

Ініціаторами спорудження біля школи сучасного спортивного комплексу є селищний голова Брюхович Володимир Доманський та депутати Брюховицької селищної ради Андрій Дроздовський та Ігор Шипак.

Детальніше – згодом.

Андрій Дроздовський та Володимир Доманський на огляді ділянки біля СЗШ № 41

Нагадаємо також, що у липні 2019-го року у Брюховичах відбулося відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям в районі вулиць Житньої та Пшеничної.