Новини|

Сьогодні, 18-го жовтня, біля ортопедичного та офтальмологічного відділень лікарні “ОХМАТДИТ”, що знаходятьcя у Брюховичах по вул. Лікарська, 3, відбулося відкриття інклюзивного майданчика (майданчика з елементами або ж майданчика для особливих діток), який складається з конструкцій та елементів, що розроблені для діток з проблемами опорно-рухового апарату.

Ініціаторами створення такого майданчику були травматолог ортопедичного відділення ОХМАТДИТу Оксана Колодій та депутат Брюховицької селищної ради Віталій Денега. Ідею ще у квітні цього року підтримав селищний голова Володимир Доманський. Після успішного проходження цією ідеєю конкурсу мікропроектів Львівської обласної ради* та залучення коштів з бюджету селищної ради, облаштування майданчика стало можливим.

травматолог Оксана Колодій, старша медсестра Ольга Возна та Володимир Доманський

Я в черговий раз дякую усім. І вкотре повторюю, що ми повинні змінити ті стереотипи минулого, почати жити по-новому заради наших дітей, заради нашого майбутнього. І хто, чим може зі свого місця все ж таки повинен допомагати. Ще раз усім дуже дякую!”, – зазначила ініціатор проекту, дитячий лікар-травматолог Оксана Колодій.

в.о. головного лікаря ОХМАТДИТу Леся Бурда, травматолог Оксана Колодій та Володимир Доманський

Загальна вартість проекту – 397 тис. грн., з яких: 148 тис. грн. виділено з бюджету Львівської обласної ради як субвенцію за перемогу в конкурсі мікропроектів, та 189 тис. грн. – з бюджету селищної ради Брюхович, і 60 тис. грн. – зібрано завдяки спонсорським внескам меценатів та небайдужих мешканців Брюхович. Підрядник – ТОВ “Європейський Парк”, яке запронувало найнижчу ціну за свою роботу.

“Я хочу подякувати пані Оксані Колодій, нашому депутату Віталію Денезі за таку чудову ідею. Це унікальний майданчик навіть для всієї України. В ОХМАТДИТі сотні дітей, які тут лікуються, тому ми підтримуємо колектив лікарні, Брюховицька селищна рада і надалі буде підтримувати необхідні потреби ОХМАТДИТу”, – сказав селищний голова Брюхович Володимир Доманський.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації, депутат Львівської обласної ради від Брюхович Іван Собко запевнив колектив ОХМАТДИТу, що про їхню лікарню пам’ятають, пообіцяв підтримку і заохотив самостійно подаватися на конкурси мікропроектів, де можна отримати субвенцію на найважливіші потреби установи.

Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко та селищний голова Брюхович Володимир Доманський
Депутат селищної ради Віталій Денега та селищний голова Володимир Доманський біля гойдалки для діток на візках
Елемент для діток, які вчаться ходити
“Вертоліт” для найменших
Новий майданчик: вигляд з балкону лікарні

У Львівській області є близько десяти таких майданчиків. Їх перевага в тому, що вони допомагають контактувати між собою різним діткам та спрощують адаптацію у навколишньому світі.

*Що таке конкурс мікропроектів Львівської обласної ради? Рішенням Львівської обласної ради № 542 від 25.10.2017 р. сесією Львівської обласної ради затверджено Програму проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки. Суть Програми: участь громадських організацій, ініціативних груп, активу громад у реалізації проектів місцевого розвитку за рахунок субвенції обласного бюджету місцевим бюджетам. Таким чином, якщо спеціально створена Конкурсна рада прийме подані відповідними ініціаторами проекти, на їх реалізацію виділяється субвенція з обласного бюджету. Цього року субвенції надано 1152-м проектам, з яким 8 – брюховицькі.

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь