З 20-го по 26-те січня, у Брюховичах гостювали студенти з Туреччини та Індонезії – учасники міжнародної студентської організації «AIESEC», турок Фарат та індонезійці Алфі і Сабріна. Кілька днів у Брюховичах також перебували ще двоє студентів організації “AIESEC” – турок Саїд та індонезійка Меріл.

В межах освітньо-навчальної програми «Популяризуємо Україну разом» студенти подорожуватимуть Україною протягом шести тижнів та знайомитимуться із життям маленьких містечок.

У Брюховичах студенти встигли побувати на концертах у Народному домі, взяти участь в екскурсії селищем та познайомитися з брюхівчанами. На завершення свого знайомства з Брюховичами студенти – учасники міжнародної студентської організації «AIESEC» відвідали ще кілька цікавих місць.

Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри

Екскурсію для гостей провела науковий співробітник МузеюАніта Немет.

Нагадаємо, що Музей працює у всі дні тижня, окрім понеділка, з 10:00 до 18:00. Вартість квитка для дорослих складає – 30 грн., для студентів – 25 грн., для дітей та пенсіонерів – 15 грн. Вартість екскурсій складає – 60 грн., для студентів – 50 грн., для дітей та пенсіонерів – 30 грн.

У Музеї можуть провести екскурсію англійською мовою – вартість екскурсії при цьому не змінюється. Музей Михайла Дзиндри – єдиний музей модерної скульптури в Україні.

Контактний телефон – +38 (098) 717 39 82

Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

Окрім інформації про навчання в Академії та спеціалістів, яких тут готують, перший заступник директора, професор  Олександр Сушинський розповів студентам, чим цікава українська історія. В аудиторіях Академії пан Олександр разом з начальником відділу організації навчального процесу, доцентом Тарасом Кіцаком показали студентам картини з української історії та герби областей України, розповіли, як в Академії проходять заняття.

Олександр Сушинський, студенти МСО “AIESEC” і Тарас Кіцак

Державне підприємство «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр»

Щира подяка директору підприємства Федору Пелиньо, який провів для студентів екскурсію виробництвом та теплицями, продемонстрував від початку до кінця процес вирощення саджанців різних дерев.

У центрі проводиться обробка насіння та підготовка саджанців, які в подальшому, для висадки, відправляють по Україні та у Європу.

Криївка на Круковій горі та церкви на Гамульці

студенти МСО “AIESEC”, Любомир Ходань та Андрій Боднар, церква Пресвятої Трійці (УГКЦ, дата спорудження – біля 1776 р.)

Разом з депутатом Брюховицької селищної ради Андрієм Боднарем та мешканцем Брюхович Любомиром Ходанем студенти відвідали реконструйовану криївку воїнів УПА та дві дерев’яні церкви в районі «Гамулець».

Церква Пресвятої Трійці (УПЦ)

Хортинг

Двічі студенти мали можливість вивчати прийоми українського бойового мистецтва хортингу разом з тренером, майстром спорту з хортингу Володимиром Роханським та його учнями. Кожному із студентів Володимир розповів, в чому їх здібності, і порадив обов’язково в майбутньому обрати вид спорту до душі і регулярно відвідувати заняття.

Ресторан «Валентина»

День народження індонезійки Сабріни їй випало зустріти у Брюховичах. З цієї нагоди, ресторан «Валентина» привітав іменинницю .

Концерт Львівської державної музичної школи № 7 у церкві Введення в храм Пресвятої Богородиці

У неділю, 26-го січня, по завершенні ранкової служби, для парафіян церкви Введення та всіх присутніх, вихованці музичної школи виступили з концертом – лунали колядки та різдвяні пісні у виконанні дітей, дорослого хору та сольних виконавців.

Дитяча бібліотека-філія № 29

У дитячій бібліотеці  студентам розповіли про гуртки та заняття, які організовують тут для дітей, чим студенти були приємно вражені, оскільки перед тим встигли побувати в Народному домі, дорослій бібліотеці та молодшій школі, де також функціонує безліч дитячих гуртків.

Шоколадний майстер-клас

Дві години роботи з різними видами шоколаду, формами та начинками і власноруч зроблені у мануфактурі «Leopolis» цукерки студентам подарували з собою у фірмових коробках – на згадку про відвідування Брюхович.

Дякуємо усім, хто приєднався до проекту «Популяризуємо Україну»!

Окрема подяка реколекційному центру «Світлиця», який надав житло студентам – учасникам міжнародної студентської організації «AIESEC».

Ідея взяти участь у проекті “Популяризуємо Україну разом” належить депутату Брюховицької селищної ради Мар’яну Свірнюку.

Мар’ян Свірнюк з дружиною Марією та студентами МСО «AIESEC».

Брюховичі не вперше діляться досвідом на міжнародному рівні. В березні 2019 р. депутати Брюховицької селищної ради Віталій Денега та Мар’ян Свірнюк відвідали у Республіці Польща 7-денний навчальний семінар на тему “Досвід польського самоврядування для України”, в межах якого відвідали біля десяти міст на півдні Польщі. Організаторами семінару виступали польські благодійні фонди “Study tours to Poland” та “Фонд лідерів змін”.

#фонд_лідерів_змін#study_tours_to_polandП'ять днів навчання з обміну досвіду місцевого самоврядування у Польщі минули…

Опубліковано Свірнюком Мар'яном Пʼятниця, 8 березня 2019 р.