Шановний Іван Михайлович !Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди Вашого ювілею – 35-річчя від дня народження!

Ваш професійний шлях позначений невтомною, самовідданою працею задля добробуту громадян, блага народу та розбудови Української держави. Своїм розумом, добротою та виваженістю Ви завоювали симпатію, любов та повагу серед мешканців селища. А далекоглядна мудрість і невтомна праця, принципова позиція і цілеспрямованість забезпечили Вам беззаперечний авторитет і глибоку пошану.

Віримо, що активною, сумлінною працею, відданістю національній ідеї Ви і надалі продовжуватимете робити вагомий внесок у становлення та розбудову правової держави, зміцнення принципів незалежності, утвердження демократії в Україні.

У цей святковий день, коли оцінюєте зроблене й окреслюєте плани на майбутнє, бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і щастя, успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних та підтримки друзів.

Світлою надією та незламною вірою, силою духу та перемогами, добром і радістю нехай благословляє Вас Бог на многії літа!

З повагою селищний голова

смт.Брюховичі  Володимир Доманський.