Цього року на конкурс від Львівської міської ради “Бюджет участі (Громадський проект”) подано два проекти, які автори пропонують реалізувати у Брюховичах.

СКЕЙТ-ПАРК ДЛЯ ПІДЛІТКІВ У БРЮХОВИЧАХ

Візуалізація скейт-парку в Брюховичах

“У смт. Брюховичах вже є досить багато ігрових майданчиків для дітей до 10 років, але жодного реально цікавого місця для підлітків! Катання на скейтах, трюкових самокатах та БМХ – це дуже модно та популярно серед підлітків”, – зазначається в описі проекту.

Автор проекту, місцева мешканка Дарія Фаркаш, пропонує розмістити такий майданчик у парку ім. Б. Хмельницького у Брюховичах.

“Скейт-парк – це можливість відірвати підлітків від гаджетів та диванів і заохотити до живого спілкування. Тому будівництво скейт-парку – це вклад у здоров’я та правильний розвиток наших підлітків”, – з опису проекту.

Номер проекту – 80.

Для того, щоб проголосувати, потрібно підтвердити свою особу – через Приват24 та інші системи інтернет-банкінгу, або ж ввівши дані свого паспорта.

Голосувати можна за посиланням – https://gb.city-adm.lviv.ua/projects/80

Фото ілюстративне

РЕПЕТИЦІЙНА БАЗА У НАРОДНОМУ ДОМІ

Автори проекту – директор Народного дому в Брюховичах Марта Бей та організатор культурного дозвілля Меланка Юей.

Серез переваг реалізації такого проекту автори вказують:

• Самовдосконалення в музиці;
  • Підготовка до конкурсів та інших музичних заходів;
  • Репетиторство;
  • Створення музичного гурту з майбутніми виступами

Наявність репетиційної бази дозволить професійно проводити репетиції до музичних виступів та записувати музику.

Фото ілюстративне

Номер проекту – 180.

Для того, щоб проголосувати, потрібно підтвердити свою особу – через Приват24 та інші інтернет-банкінги, або ж ввівши дані свого паспорта.

Голосувати за проект можна за посиланням – https://gb.city-adm.lviv.ua/projects/180

*Бюджет участі – це процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста/ОТГ та/або голосування за них.

Будь-який житель міста/ОТГ може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті/ОТГ, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2020-го року.

На даному етапі вже всі проекти подано. Голосування триває до 15-го листопада. Переможців за кількістю голосів визначать до 1-го грудня, і у 2020-му році проекти-переможці будуть втілюватися у життя.

Фото: продюсерський центр “Музвар”, The Village