Сьогодні на сесії Львівської обласної ради було погоджено виділення коштів на спорудження водопроводу на трьох вулицях у Брюховичах, зокрема, на вул. Ясна, Фруктова та Бічна Фруктова. На реалізацію цього проекту з обласного бюджету виділено 7,8 млн. грн., – про це повідомив депутат Львівської обласної ради, заступник голови бюджетної комісії Львівської обласної ради, заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, за ініціативи якого питання було внесено на порядок денний.

Іван Собко, фото: ЛОДА

«Обласний бюджет допоможе громаді селища поступово вирішувати питання забезпечення якісною питною водою. Я теж поділяю позицію голови ОДА…, щоб не допускати перекосів, коли одна територія отримає 20 млн., а інша 2 млн. Вважаю, що треба шукати компроміс і не провалити бюджетування. Але також не надати одним територіям преференцій, а інших залишити обділеними», – наголосив Іван Собко.

«Ми цінуємо конструктивну роботу і вдячні, що є підтримка з області. В свою чергу, селище підтримує обласні установи, які знаходяться на території селища. Зокрема, завдяки небайдужості персоналу лікарні та роботі відповідної депутатської комісії селищною радою було розглянуто можливість покращення умов проведення процедури електрофорезу в ОХМАТДИТі. Працюємо разом і на рівні селища, і на рівні області», – зазначив селищний голова Брюхович Володимир Доманський.

Нагадаємо, що у 2019-му році у Брюховичах будівництво водопроводу було проведено на п’ятнадцяти вулицях. Про це Володимир Доманський доповів на щорічному звіті селищного голови перед громадою 15-го грудня 2019 р.