Новини|

На сайті Центральної виборчої комісії опублікували повний список депутатів Львівської ОБЛАСНОЇ ради, обраних на виборах до місцевих рад 25 жовтня 2020 р. Цього року до Львівської обласної ради обиралося 84 депутати. Серед них – селищний голова Брюхович Володимир Доманський, який балотувався по округу № 4, куди входили Шевченківський та Залізничний райони (в тому числі смт. Брюховичі), а також частина Галицького району м. Львова. У кінцевому результаті за Володимира Доманського на окрузі проголосувало 4232 виборців.

«4232 голосів загалом в окрузі!
Ми з вами проходимо вперед!
«Ми з вами» – бо це ваші голоси і ваша підтримка!
Брюховичі матимуть свого представника у обласній раді
!

Дякую, Олег Синютка та Європейська Солідарність,  за довіру! Команда п’ятого Президента України – це політична сила, в якій прагнеш бути і з якою хочеш працювати! І, вважаю, що роки діяльності та досягнень не пройшли дарма», – повідомив Володимир Доманський на своїй сторінці у Фейсбуці.

Окрім того, раніше повідомлялося, що до Львівської МІСЬКОЇ ради пройшли мешканки смт. Брюховичі – директор ДНЗ № 143 «Лісовий Дзвіночок», депутат Львівської міської ради попереднього скликання Богдана Зубрицька (Об’єднання «Самопоміч») та приватний нотаріус, членкиня правління відділення Нотаріальної палати України у Львівській області Олена Пелех («Європейська Солідарність»).

У списку новообраних депутатів до Львівської РАЙОННОЇ ради брюхівчан немає. З повним списком депутатів можна ознайомитися на сайті Центральної виборчої комісії за посиланням.

Нагадаємо, що згідно Перспективного плану Львівської області, затвердженого Кабінетом Міністрів України 27.05.2020 р., смт. Брюховичі включено до складу Львівської об’єднаної територіальної громади. Це означає, що після вступу у повноваження нових рад та голови Львівської ОТГ смт. Брюховичі будуть частиною Львівської ОТГ – без свого органу місцевого самоврядування (селищної ради), депутатів та селищного голови, натомість матимуть представників по своїх округах у Львівській міській, Львівській районній та Львівській обласній радах.

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь