Відповідно до рекомендацій Постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 р., Брюховицька селищна рада до 25 січня 2021 р. (включно) працюватиме у дистанційному режимі.

Так, згідно з п. 26 Постанови, органам виконавчої влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності рекомендовано забезпечити на період дії карантину з метою обмеження скупчення осіб в транспорті та на шляхах прямування на роботу (з роботи) застосування за можливості гнучкого режиму робочого часу, який, зокрема, передбачає різний час початку і закінчення роботи для різних категорій працівників, позмінну роботу працівників, а за технічної можливості — також роботу в режимі реального часу через Інтернет із збереженням заробітної плати, дистанційну (надомну) роботу.

При крайній необхідності подати/отримати документи за попереднім дзвінком можна у прийомні дні:

Понеділок (з 14:00 до 17:30)
Четвер (з 09:00 до 13:00).

Просимо попередньо телефонувати за номером (032) 234-77-23

Нагадуємо, що заяви можна надіслати на електронну пошту Брюховицької селищної ради – briukhovychi.rada@gmail.com

З повним текстом Постанови можна ознайомитися на офіційному сайті Кабміну – за посиланням.

Фото умовне: Дніпровська ОДА