У 2020-му році завершено реалізацію трьох важливих проектів для Брюхович:

• Ремонт у фізіотерапевтичному кабінеті лікарні ОХМАТДИТ на вул. Лікарській;
  • облаштування нового спортивного майданчика біля приміщення для молодших класів СЗШ № 41 м. Львова по вул. Незалежності України.
  • Капітальний ремонт фасаду спортивної школи № 6 м. Львова по вул. Бічна Паркова

Проект по ОХМАТДИТу подавався на Конкурс мікропроектів до Львівської обласної ради у 2019 р. Тоді з Брюхович переможними стали два проекти – щодо капітального ремонту спортивної школи та спорудження спортивного майданчика біля молодшої школи. Проте, через невиконання іншими учасниками конкурсу усіх вимог, проект ремонту в ОХМАТДИТі у Брюховичах теж зміг потрапити до переліку переможців.

Готував проект для Конкурсу тодішній депутат Брюховицької селищної ради по 5-му виборчому округу у Брюховичах Віталій Денега.

Лютий 2020 р. Кабінет фізіотерапії, ОХМАТДИТ – до ремонту
Кабінет фізіотерапії після ремонту, березень 2021 р.

Під час ремонту у фізіотерапевтичному кабінеті:

• Поштукатурено стіни
  • Облаштовано підвісну стелю, встановлено світильники
  • Дерев’яні вікна замінено на пластикові
  • Встановлено нові двері
  • Проведено заміну електропроводки, вентиляційних каналів, пожежної сигналізації
  • проведено покриття підлоги антистатичним медичним лінолеумом.

Фінансування проекту обійшлося у 438 346, 80 грн., з яких:

• 170 992, 80  грн. – з бюджету області;
  • 171 554, 00 грн. – з бюджету селища
  • 49 074 грн. – спонсорський внесок
  • 46 726 грн. – нефінансовий внесок громади (частина робіт та наданих матеріалів)

Виконавець робіт – ФОП Питель Б. М.

Нагадаємо, що у жовтні 2019 р. за кошти області та селища біля ОХМАТДИТУ було облаштовано інклюзивний майданчик, а у грудні 2019 р. за кошти області – проведено ремонт аварійних сходів.

Також у минулому році завершено роботи по спорудженню спортивного майданчика біля молодшої школи. Цей проект увійшов до переліку переможців на Конкурсі мікропроектів Львівської обласної ради 2020 р. (подавався у 2019 р.) Автор проекту – заступник директора СЗШ № 41 Петро Григорчук.

Новий спортивний майданчик біля приміщення СЗШ № 41 по вул. Незалежності України, березень 2021 р.

«Ми душе тішимось, що вдалося зробити цей майданчик. Тут можна грати у футбол, баскетбол, волейбол! Для таких ігор у нас був призначений лише спортзал.

У пріоритеті спершу було облаштування комп’ютерного класу, тому цей проект на Конкурс в обласну раду ми подали першим, і він став переможним у 2018 р. Пізніше, вже маючи досвід участі у конкурсі, було подано проект  щодо будівництва спортивного майданчика біля приміщення молодшої школи, який вже у 2019 р. теж увійшов до списку переможців», – розповів Петро Григорчук.

Фінансування майданчика обійшлося у 376 533, 73 грн., з яких:

• 187 849, 73 грн. – з бюджету області;
  • 92 454 грн. – з бюджету селища
  • 96 230 грн. – спонсорський внесок.

Виконавець робіт – ТзОВ «Європарк-Захід».

Це вже другий для середньої школи проект – переможець Конкурсу. У 2019 р. реалізовано проект облаштування комп’ютерного класу у школі, який передбачав закупівлю персональних комп’ютерів, ноутбуків та проектора. Автором проекту був директор школи Володимир Божейко.

Третій проект-переможець Конкурсу мікропроектів 2020 р. – Капітальний ремонт фасаду спортивної школи у Брюховичах. Також повністю завершений у 2020 р. Інформація по проекту – згодом.

За допомогу у реалізації проектів дякуємо депутату Львівської обласної ради 7-го скликання Івану Собку!

Детальніше про Конкурс мікпроектів – на сайті Львівської обласної ради – дивитись тут.