Від учора, 6-го квітня, весь громадський транспорт міста перейшов в режим спецперевезень. Це означає, що транспортом можуть їхати лише люди, які забезпечують життєдіяльність міста:

• медики
  • працівники соціальної сфери
  • журналісти
  • люди, які забезпечують мешканців продуктами харчування тощо.

Про це поінформувала Львівська міська рада.

Посилення заходів карантину запроваджено у зв’язку із відповідним рішенням Кабінету Міністрів – Уряд на позачерговому засіданні 2 квітня ухвалив нову редакцію постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з дооопрацюванням.

ВАЖЛИВО:

• Водії і пасажири мають бути забезпечені індивідуальними засобами захисту: респіраторами або масками
  • Водії можуть здійснювати перевезення, якщо кількість пасажирів дорівнює кількості місць для сидіння
  • Керівники підприємств, установ і організацій, працівники яких можуть користуватись транспортом, повинні видати їм посвідчення або довідку з підписом керівника та печаткою. Це посвідчення має підтверджувати, що людина справді працює на цьому підприємстві. Саме це посвідчення дає підставу людині їхати в громадському транспорті.
  • Відповідальність за наявність такого посвідчення несе сам пасажир. У випадку необхідності пасажир повинен показати цей документ працівнику поліції чи працівнику іншого уповноваженого органу.

Детальну інформацію можна отримати на Гарячій лінії міста Львова за тел. 15−80.

Також, нагадуємо, що від сьогодні державний кордон України можна буде перетнути лише автотранспортом і лише у 19-ти пунктах пропуску, – про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів Україіни № 288-р “Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення». Своєю чергою, Нова митниця оновила інтерактивну карту, на якій позначила усі пункти пропуску — закриті вже та які будуть закриті з 7 квітня, а також відкриті — як для пасажирського, так і вантажного сполучення: http://www.customs.gov.ua/?p=533

За даними Міністерства охорони здоров’я України, станом на 9:00 7 квітня в Україні 1462 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 45 летальних, 28 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 143 нові випадки. У Львівській області зафіксовано 29 випадків.