Уночі з 14-го на 15-те квітня у Брюховичах спалахнула пожежа у багатквартирному житловому будинку на вул. Кленовій, 2.

Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Львівській області повідомило, що повідомлення, про пожежу до Служби порятунку “101” надійшло 15 квітня о 01:07. Пожежа виникла в трьохповерховому житловому будинку, критому черепицею, розміром 15х15 м. До місця виклику виїхали пожежно-рятувальні підрозділи та оперативно-координаційний центр Головного управління ДСНС України у Львівській області. На місці були присутні рятувальники 32 пожежно-рятувальної частини, яка знаходиться у Брюховичах.

Сьогодні вночі за адресою вул. Кленова, 2 (біля бібліотеки) загорівся багатоквартирний будинок.На місці досі працюють рятувальники 32 пожежно-рятувальної частини. Гасіння пожежі триває вже кілька годин.Інформації про загиблих немає.Причина загоряння встановлюється.

تم النشر بواسطة ‏‎Брюховицька Селищна Рада‎‏ في الثلاثاء، ١٤ أبريل ٢٠٢٠

Через сильне задимлення рятувальникам довелося працювати в апаратах індивідуального захисту органів дихання та зору. Пожежу вдалось локалізувати о 03:11 та повністю ліквідувати о 07:25 в складі 4-х ланок газодимозахисної служби. Внаслідок пожежі вогнем знищено дах на площі 120 кв.м та перекриття на площі 80 кв.м. До ліквідації займання залучалось 32 чоловіки особового складу та 10 одиниці спецтехніки.

Будинок на вул. Кленовій, 2 збудований на початку XX ст. На даний час у ньому було розташовано 8 квартир.

Брюховичі: вогнеборці ліквідували пожежу в багатоквартирному житловому будинку

Брюховичі: вогнеборці ліквідували пожежу в багатоквартирному житловому будинку15 квітня о 01:07 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, про пожежу у сел. Брюховичі Львівської міської ради на вул. Кленова, 2. Пожежа виникла в трьохповерховому житловому будинку, критому черепицею, розміром 15х15 м.До місця виклику виїхали пожежно-рятувальні підрозділи та оперативно-координаційний центр Головного управління ДСНС України у Львівській області. Вогонь швидко поширився горючими конструкціями даху та охопив його повністю. Вогнеборці не гаючи часу приступили до ліквідації займання.Через сильне задимлення рятувальникам довелося працювати в апаратах індивідуального захисту органів дихання та зору. Пожежу вдалось локалізувати о 03:11 та повністю ліквідувати о 07:25 в складі 4-х ланок газодимозахисної служби. Внаслідок пожежі вогнем знищено дах на площі 120 кв.м та перекриття на площі 80 кв.м.До ліквідації займання залучалось 32 чоловіки особового складу та 10 одиниці спецтехніки.Внаслідок пожежі ніхто не постраждав. Причини та обставини виникнення пожежі встановлюються.

تم النشر بواسطة ‏‎Головне управління ДСНС України у Львівській області‎‏ في الأربعاء، ١٥ أبريل ٢٠٢٠

Будинок зі шпилем на вул. Кленовій (колишня Авангардна) збудований на початку ХХ ст. За Радянського Союзу, до 1950-х тут розташовувалося управління НКВС, пізніше – продовольчий розподільчий пункт м’яса (яке доставляли у піонерські табори та магазини селища).