Новини|

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Від 04 листопада 2011 року №112-р

Про скликання позачергової 11-ї  сесії
6 –го  скликання Брюховицької
селищної ради

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»

РОЗПОРЯДЖАЮСЬ:

Скликати  позачергову  11-У    сесію  6 –го  скликання  Брюховицької  селищної  ради  10 листопада  2011  року   о  16  годині  в  конференц-залі   готелю  «Валентина».

Селищний голова О.Процик

Порядок   денний.

  1. Земельні питання.
    Доповідає Кордюк А.
  2. Різне.

Орієнтовний перелік питань,
які будуть розглядатися на 11-й сесії 6 скликання
10 листопада 2011 року Брюховицької селищної ради

1. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельних ділянок громадянам в смт. Брюховичі

1. Дати дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,04 га по вул. Шкільна в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Лозі Мирославі Миколаївні, котра проживає: м.Львів, вул. Стрийська, 64/23.

2. Про затвердження проекту відведення земельних ділянок громадянам в смт. Брюховичі

1.1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати у власність земельну ділянку площею 0,0210 га по вул. Прилуцька, 5 в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Федишин Оксані Миронівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Прилуцька, 5/1.

1.2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати у власність земельну ділянку площею 0,0153 га по вул. Журавлина, 2 в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Туницькому Ярославу Володимировичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Журавлина, 2 (місце реєстрації: м.Львів, вул. Чукаріна, 14/5).

1.3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати у власність земельну ділянку площею 0,0454 га на території с.-г.т.г. «Сонячна поляна» в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Грищуку Володимиру Олександровичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Тарнавського, 104-а/31.

3. Про надання дозволу на проведення інвентаризації земельної ділянки

гр. Важинській М.Й. по вул. Під осовій в смт. Брюховичі

1. Дати дозвіл на проведення інвентаризації земельної ділянки по вул. Під осова для ведення особистого селянського господарства гр. Важинській Мирославі Йосифівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Букова, 5.

4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документація із земле-устрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку

1. Дати дозвіл гр. Квілінській Оксані Михайлівні, яка проживає: смт. Брюховичі, вул. Паркова,6 на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для приватизації частини присадибної ділянки в розмірі 0,0655 га, яка заходиться за адресою: вул. Паркова,6 в смт. Брюховичі для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

5. Про затвердження технічних документацій з інвентаризації земельних ділянок та надання їх безоплатно у власність громадянам в смт. Брюховичі

1.1. Затвердити технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки по підготовці до видачі Державного акту на право власності на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,06 га в ур. «Крукова гора» в смт. Брюховичі для ведення особистого селянського господарства гр. Миган Ірині Василівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Січових Стрільців, 26 (кол. Львівська, 78).

1.2. Затвердити технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки по підготовці до видачі Державного акту на право спільної часткової власності на земельну ділянку і безоплатно передати у спільну часткову власність земельну ділянку площею 0,0829 га по вул. Кліматична, 17 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Гінці Анастасії Юріївні, котра проживає: м.Львів, вул. Терлецького, 107 та гр. Сущенко Юрію Ігоровичу, котрий проживає: м.Львів, вул. І.Франка, 35/3.

1.3. Затвердити технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки по підготовці до видачі Державного акту на право власності на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,2970 га в ур. «Крукова гора» в смт. Брюховичі для ведення особистого селянського господарства гр. Вишинському Володимиру Івановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Львівська, 28/2.

6. Про надання дозволу на виготовлення проекту відводу щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, які належать громадянам на праві

власності в смт. Брюховичі

1.1. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,083 га, яка надавалась для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Тіниста гр. Рябусі Ірині Михайлівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Незалежності України, 50/2.

1.2. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,04 га, яка надавалась для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Музейна, 8-а гр. Кривокульському Матвію Тимофійовичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Роксоляни, 33/81.

7. Про затвердження містобудівного обґрунтування щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на території смт. Брюховичі

1.1. Затвердити містобудівне обґрунтування зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,04 га по вул. Кленова, 4 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель призначених для ведення садівництва гр. Басараб Олені Юріївні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Малинова, 3.

1.2. Затвердити містобудівне обґрунтування зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,1319 га по вул. Букова для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель призначених для ведення особистого селянського господарства гр. Ястремському Леоніду Олександровичу, котрий проживає: Донецька обл., м. Горлівка,вул. Перемоги, 49/20.

8. Про продовження терміну дії рішення Брюховицької селищної ради № 41 від 17.02.2011 року гр. Савіну В.К. та гр. Савіній Г.Г. в смт. Брюховичі

1. Продовжити термін дії рішення Брюховицької селищної ради № 41 від 17.02.2011 року п.2 щодо надання дозволу на розробку проекту відводу на земельну ділянку для надання в оренду для обслуговування частини будівлі (магазину) по вул. Смолистій, 20 в смт. Брюховичі

9. Про внесення змін в рішення Брюховицької селищної ради

1. Внести зміни в рішення Брюховицької селищної ради за № 98 від 30.06.2011р. «Про затвердження технічних документацій з інвентаризації земельних ділянок та надання їх безоплатно передати  у власність громадянам в смт. Брюховичі», а саме: п. 1.4 викласти в наступній редакції: «Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо підготовки та складання документів по оформленні Державного акту на право власності на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,0864 га по вул. Бічна Львівська, 5 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Дзиндрі Олександру Володимировичу та гр. Дзиндрі Тарасу Олександровичу, котрі проживають: м. Львів, вул. Вишенського, 31/1» у зв»язку із даруванням частини житлового будинку.

10. Про затвердження зміни конфігурації земельних ділянок при збережен-ні площі громадянам в смт. Брюховичі

1.1. Затвердити змінену конфігурацію земельної ділянки при збереженні площі у розмірі 0,0606 га для ведення садівництва, яка знаходиться на території СГТ «Ягідка» в смт. Брюховичі та належить на підставі Державного акту на право власності на землю серії ЛВ № 7311121308 від 06.05.1996р. № 1308 гр. Пристай Людмилі Петрівні, котра проживає: м. Львів, вул. Горбачевського, 22/43.

1.2.  Затвердити змінену конфігурацію земельної ділянки при збереженні площі у розмірі 0,15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка знаходиться по вул. Бічна Курортна, 9 в смт. Брюховичі та належить на підставі Державного акту на право власності на землю серії ЛВ № 7311191952 від 26.06.1997р. № 1952 гр. Бешті Роману-Ярославу Романовичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Чикаленка, 13.

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь