Шановні брюхівчани!

Повідомляємо, що до 17 квітня 2021 р. Брюховицька селищна рада працює у звичному порядку:

• Спеціалістами ради проводиться прийом громадян у прийомні дні
  • Видаються довідки: про склад сім’ї; про те, що особа не отримувала земельну ділянку; про реєстрацію місця проживання (прописка); про зняття з реєстрації місця проживання та інші довідки, які видає паспортист селищної ради;
  • Видаються акти обстежень побутових умов, акти про фактичне проживання;
  • Завіряються підписи;
  • Приймаються заяви на захоронення померлих та заяви на підключення до мереж водопостачання.

З приводу подачі заяв, скарг з інших питань, просимо звертатися в ЦНАП у смт. Брюховичі по вул. Івасюка, 2а, до Львівської міської ради або на Гарячу лінію м. Львова (тел. 1580).

Окрім того, з 19 січня 2021 р. Брюховицька селищна рада перебуває в стані припинення, діє Комісія з припинення Брюховицької селищної ради, в яку входять:

1. Голова Комісії, Любомир Зубач, заступник міського голови Львова з питань містобудування.
  2. Любов Смолинець, головний бухгалтер Брюховицької селищної ради.
  3. Любов Гірна, інженер комунального майна Брюховицької селищної ради.
  4. Богдана Зубрицька, депутат Львівської міської ради, партія «Самопоміч».
  5. Олена Пелех, депутат Львівської міської ради, партія «Європейська Солідарність».
  6. Тарас Ворко, депутат Львівської міської ради, партія «ВАРТА».
  7. Володимир Гаразд, депутат Львівської міської ради, партія «Голос».
  8. Мирослав Гавриляк, заступник директора Юридичного департаменту Львівської міської ради.
  9. Світлана Грінер, начальник Відділу фінансування місцевих органів влади і управління  Управління фінансів Департаменту фінансової політики Львівської міської ради.
  10. Тарас Кубай, головний спеціаліст Відділу самоврядного контролю за використанням та охороною земель у м. Львові Департаменту містобудування Львівської міської ради.
  11. Роман Крушельницький – начальник Відділу районних архітекторів Управління архітектури та урбаністики Департаменту містобудування Львівської міської ради.
  12. Надія Банах, голова Шевченківської районної державної адміністрації Львівської міської ради.

На даний час відбувається передача документації з Брюховицької селищної ради у відповідні департаменти Львівської міської ради.

Нагадаємо, що повноваження Володимира Доманського та Олександри Ощудляк, як селищного голови смт. Брюховичі та секретаря Брюховицької селищної ради відповідно, а також депутатів Брюховицької селищної ради 7-го скликання закінчилися 23.11.2020 р. Всі інші посадові особи Брюховицької селищної ради продовжують свою роботу до 17.04.2021 р. Про подальший порядок роботи Брюховицької селищної ради буде повідомлено додатково.

Також інформуємо, що у Брюховицькій селищній раді працює представник  Львівської міської ради, головний спеціаліст Департаменту агломерації Львівської міської ради Олександра Ощудляк.

Колишній селищний голова смт. Брюховичі Володимир Доманський представляє інтереси громади як депутат Львівської обласної ради.