Церква Введення в храм Пресвятої Богородиці ПЦУ
(вул. Курортна, 6)

На сайті храму розміщено оголошення:

Дорогі браття і сестри!

Враховуючи пандемію коронавірусу, розпорядження Президента України та Кабінету Міністрів України, прохання до всіх Вас дотримуватися  встановлених правил:

1) носити захисні маски, рукавички
2) не збиратися у групи
3) на Богослужінні стояти на дворі, або в храмі на відстані 1,5 -2 метри один від одного
4) св. Плащаниці  поклонитися (не цілувати – прим. ред.), хто бажає поставити свічку – виходити з храму бічними дверима
5) поминальні молитви за померлих будуть відправлятися на Ваше бажання у день Зелених Свят
6) Для тих, хто не встиг відбути Великодню сповідь, Сповідь відбуватиметься після карантину
“.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! Освячення великодніх кошиків біля церкви Введення в Храм Пресвятої Богородиці відбуватиметься у суботу по окремих годинах для кожної місцевості селища. Тобто, освячення кошиків мешканців вул. Незалежності України та району «Поле Чудес» відбуватиметься з 14:00 до 15:00, мешканців «Прилук» – з 15:00 до 19:00 і т.д. (див. нижче у таблиці).

Сайт церкви Введення в Храм Пресвятої Богородиці – http://www.wedenie.info/

Розклад богослужінь (онлайн-трансляція богослужінь НЕ проводиться):

Церква Різдва Пресвятої Богородиці (вул. о. Іздрика, 6)

Фото: FB-спільнота Церкви Різдва Пресвятої Богородиці

У спільноті парафіян церкви Різдва Пресвятої Богородиці у Фейсбуці опубліковано правила, яких просять дотримуватися, зокрема:

• не збиратися у храмах більше 10 осіб на одному Богослужінні (хто все ж таки прийде, може вислухати Святу Літургію на території храму).
  • У храмах стриматися від практики цілування та фізичного контакту з іконами та іншими богослужбовими речами. Ці практики можна замінити іншими християнськими традиціями пошанування святих речей – малим поклоном з прихиленням голови.
  • Особи, які залишаються вдома, можуть користати з трансляцій Богослужінь у засобах масової комунікації (онлайн-трансляції відбуваються згідно розпорядку Богослужінь)

Освячення пасок:

• у суботу, 18-го квітня, освячення пасок відбуватиметься на подвір’ї храму з 15:00 до 19:00 кожну годину (з обов’язковою умовою дотримання відповідної дистанції та уникнення великого скупчення людей)
  • На Великдень, 19-го квітня, Святі Літургії будуть проводитись у закритому храмі. Богослужіння можна слухати і дивитися онлайн.
  • Освячення пасок у неділю, 19-го квітня, проводитиметься також онлайн. Кожен зможе освятити паску у себе вдома з допомогою свяченої води

Богослужіння у режимі онлайн можна переглянути у спільноті парафіян церкви у Фейсбуці – https://www.facebook.com/wedenie

Церква Пресвятої Трійці ПЦУ (с. Гряда Жовківського району)

Фото: Град Лева

Богослужіння та освячення кошиків відбуватимуться на подвір’ї храму.

Розклад богослужінь:

16 квітня, четвер:

17 квітня, п’ятниця:

Освячення пасок:
Богослужіння розпочнеться 18 квітня о 23:30.
І триватиме до 02:00 неділі 19 квітня.

Онлайн-трансляція богослужінь не проводиться.

Церква Пресвятої Трійці УГКЦ (с. Гряда Жовківського району)

Порядок проведення великоднього богослужіння ще не визначений. Адміністрація церкви повідомить розпорядок до кінця тижня.

Фото ілюстративне: Балаклійська міська рада