Сьогодні, 24 червня 2020 р., на 74-му році життя після тривалої боротьби з хворобою помер відомий український футболіст та тренер Юрій Дячук-Ставицький.

Найбільш відомий як успішний футбольний тренер. Разом з Мироном Маркевичем тренували львівські «Карпати», харківський «Металург» та російський «Анжі». У 2004 р. Юрій Михайлович став головним тренером «Карпат» . Під його керівництвом львівський футбольний клуб вийшов до півфіналу Кубку України, посівши друге місце у першій лізі. У 80-х тренував збірну Львівщини серед школярів.

У 2000-х Юрій Михайлович Дячук-Ставицький разом з сім’єю оселився у Брюховичах. Його син Михайло виступав за молодіжну команду “Карпат”, є одним із тренерів брюховицької футбольної команди “Легінь”.

Михайло Дячук-Ставицький та голова ГО “ФК “Легінь” Ігор Шипак, смт. Брюховичі, грудень 2019 р.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Юрія Михайловича.

Апарат виконавчого комітету Брюховицької селищної ради.

Фото: Футбол 24 , UA-Football, Брюховицька селищна рада