Новини|


Більше 3 млн. грн. сплачено до бюджету водокористувачами Шевченківського району м. Львова

З початку 2014 року платники збору за спеціальне використання води – юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які перебувають на обліку в ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області, сплатили до бюджету 3442,8 тис. грн. збору, що на 422,6 тис. грн. більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

У серпні 2014 року надійшло до бюджету 1820,4 тис. грн. збору, що на 326,2 тис. грн. більше, ніж у серпні 2013 року.

У серпні платники Шевченківського району м. Львова сплатили майже 1,4 млн. грн. збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства

У серпні цього року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області, сплатили до державного бюджету 1368,1 тис. грн. збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

З початку 2014 року підприємства району, які реалізують в оптово-роздрібній торговельній мережі і мережі громадського харчування алкогольні напої та пиво, перерахували до бюджету 5866,1 тис. грн. збору. Порівняно з відповідним періодом 2013 року надходження зросли на 677,7 тис. гривень.

З початку року платники Шевченківського району м. Львова сплатили до Державного бюджету майже 52 млн. грн. податку на прибуток

Протягом січня-серпня 2014 року від суб’єктів господарювання, які перебувають на обліку в ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області, до Державного бюджету надійшло податку на прибуток в сумі 51661,8 тис. грн., що складає 105% від планових показників.

У серпні 2014 року сплачено 2909,2 тис. грн. податку, що на 124,6 тис. грн. перевищує планові показники.

Понад 9 млн. грн. податку на додану вартість надійшло до бюджету в серпні від платників Шевченківського району

У серпні 2014 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області, сплатили до державного бюджету 9396,2 тис. грн. податку на додану вартість.

Відшкодовано в серпні цього року 4068,1 тис. грн. податку на додану вартість на розрахункові рахунки платників, в тому числі в автоматичному режимі – 846,1 тис. гривень.

Загалом з початку року платники району сплатили до бюджету 72291,4 тис. грн. податку на додану вартість.

З початку року працівники ДПІ у Шевченківському районі м.Львова розглянули 28 письмових звернень громадян

До ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області протягом січня-серпня 2014 року надійшло 28 письмових звернень, на які надано відповіді згідно з чинним законодавством.

Питання, порушені у зверненнях, стосувалися контрольно-перевірочної роботи, податку на доходи фізичних осіб, реєстрації та обліку платників податків.

Скарги за зазначений період не надходили.

Розгляд запитів про надання публічної інформації в ДПІ у Шевченківському районі м. Львова

У січні-серпні 2014 року до ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області надійшло 27 запитів про надання публічної інформації, з них 7 – від юридичних осіб, 20 – від громадян. Основна інформація, яка запитувалася: про нарахування податкових зобов’язань і сплату, реєстрацію та взяття на облік платників податків, наявність дозвільних документів.

До ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області надіслати запит можна за адресою: 79003, м.Львів, вул.Стрийська, 35, електронною поштою на скриньку pub.sh@lv.minrd.gov.ua, або зателефонувавши (032) 297-31-74.

115,6 тис. гривень екологічного податку сплатили платники Шевченківського району

З початку 2014 року до бюджету надійшло 115,6 тис. гривень екологічного податку від платників ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області. Зокрема до державного бюджету надійшло 75,1 тис. грн., у місцевий – 40,5 тис. грн.

            Станом на 01.09.2014р в районі перебуває на обліку 315 юридичних та 130 фізичних осіб, які сплачують екологічний податок.

900 громадян Шевченківського району Львова скористалися своїм правом на податкову знижку

Станом на 05.09.2014 року до ДПІ у Шевченківському районі м.Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області громадянами, які зобов’язані декларувати доходи, та тими, які мають право на отримання податкової знижки, подано 1781 декларацію про майновий стан та доходи.

Згідно з поданими деклараціями до сплати задекларовано 3980,8 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб.

Подано 900 декларацій для отримання податкової знижки. До повернення з бюджету підлягає 988,1 тис. гривень.

Нагадуємо, для отримання податкової знижки громадянам потрібно подати Декларацію про майновий стан та доходи та пакет документів до органів Міндоходів за місцем реєстрації не пізніше 31 грудня 2014 року.

Якщо платник не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, то право на наступні податкові роки не переноситься.

Майже 24 млн. грн. плати за землю сплачено з початку року платниками ДПІ у Шевченківському районі м. Львова

У серпні 2014 року до місцевого бюджету Шевченківського району м.Львова надійшло 3890,4 тис. грн. плати за землю, в тому числі від юридичних осіб – 3319,3 тис. гривень, від фізичних – 571,1 тис. гривень.

Загалом з початку року платники сплатили до бюджету 23983тис. грн. плати за землю, що на 1028 тис.гривень більше в порівнянні з аналогічним періодом 2013 року.

Консультацію можна отримати в Центрі обслуговування платників

          У січні-серпні 2014 року працівниками ДПІ у Шевченківському районі м.Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області надано 1210 податкових консультацій, з них 738 усних та 7 – письмових.

Звертаємо увагу платників податків, що консультації надається в усній, письмовій або електронній формі.

Отримати безкоштовно усну консультацію можна в Центрі обслуговування платників за адресою: м. Львів, вул. Стрийська,35 (зал№3), а також за телефоном (032) 297-39-04.

Понад 107 млн. гривень ПДФО надійшло до місцевого бюджету Шевченківського району м.Львова

За січень-серпень 2014 року платники податків Шевченківського району м.Львова сплатили до місцевого бюджету 107341тис. гривень податку на доходи фізичних осіб, в тому числі у серпні – 13381,1 тис. гривень.

Працівниками інспекції постійно проводиться робота з підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам, ліквідації виплат доходів у «конвертах».

Так, з початку року заслухано на комісіях 248 підприємств, які виплачували заробітну плату нижче законодавчо встановленого рівня, в результаті чого до місцевого бюджету додаткового надійшло 64,5 тис. гривень податку на доходи з фізичних осіб.

З підроблених поштових адрес ДФС розсилається шкідливе програмне забезпечення

Останнім часом зафіксовано чергову спробу дискредитації органів Державної фіскальної служби України. З підроблених поштових адрес ДФС зловмисниками розсилаються електронні листи зі шкідливим програмним забезпеченням.

Поштові скриньки kabminonline@minrd.gov.uanalogs_ki@minrd.gov.uanalogs@minrd.gov.ua, та nalogs_ua@minrd.gov.ua не зареєстровані на сервері електронної пошти ДФС України в мережі Інтернет, тобто не належать відомству.

Листи містять пропозицію ознайомитись з документами щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а додатки містять шкідливе програмне забезпечення. Ця інформація не відповідає дійсності.

Отримувачам листів рекомендується терміново повідомити про це Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України, СБУ та МВС України та надіслати їм зразки шкідливого програмного забезпечення.

Об’єктами масового ураження є не лише комп’ютери державних органів чи установ, а й громадян України. Просимо бути уважними та не відкривати подібних листів.

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь