Новини|

ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області  повідомляє:

На сьогодні Державною фіскальною службою України розроблено та направлено до Міністерства фінансів України проект форми податкового розрахунку, який передбачає відображення податковим агентом загальної суми доходу, з якого утримано військовий збір за звітний період, без відображення персоніфікованих даних фізичних осіб – платників військового збору.

До набрання чинності змін до цієї форми податкові інспекції приймають форму №1ДФ, яка затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 21 січня 2014 року №49.

Однак, після прийняття нової форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма №1ДФ), податкові агенти зобов’язані будуть за новою формою подати новий звітний (уточнюючий) податковий розрахунок за ІІІ квартал 2014 року лише із заповненням загальної суми нарахованих у звітному періоді доходів у вигляді процентів та доходів, із яких утримується військовий збір, і загальну суму утриманого з них податку.

Електронні сервіси Державної фіскальної служби

ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області нагадує платникам податків, що для комфортного звітування на веб-порталі Державної фіскальної служби України розміщено електронні сервіси.

Розглянути перелік діючих сервісів можна на сайті Державної фіскальної служби за посиланням: http://sfs.gov.ua.

З початку року до ДПІ у Шевченківському районі м.Львова  Головного управління Міндоходів у Львівській області надійшло 30  звернень

У січні-вересні 2014 року до ДПІ у Шевченківському районі м.Львова  Головного управління Міндоходів у Львівській області надійшло 30 письмових звернень, в тому числі 3 колективні звернення.

Питання, порушені у зверненнях, стосувалися:

–          контрольно-перевірочної роботи – 14 звернень;

     –    податку на доходи фізичних осіб – 9  звернень;

–          інформування про ухилення від сплати податків – 2 звернення;

–          реєстрації та обліку платників податків – 1 звернення;

–          реєстраційних номерів облікових карток платників податків – 1 звернення;

–          єдиного соціального внеску – 1 звернення;

–          єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб – 2 звернення.

Скарги за зазначений період не надходили.

За 9 місяців 2014 року до ДПІ у Шевченківському районі м. Львова надійшло 28 запитів про надання публічної інформації

   З початку 2014 року до ДПІ у Шевченківському районі м.Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області надійшло 28 запитів про надання публічної інформації (16 – скеровано  поштою, 12 – наручно). На 25 запити надано відповідь (по  –19 задоволено, по 6 – відмовлено   відповідно до ст. 6 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»), 3 – надіслано  належному розпоряднику інформації.

Основною інформацією, яка запитувалася є інформація про нарахування податкових зобов’язань і сплату, реєстрація та взяття на облік платників податків; наявність дозвільних документів.

В Центрі обслуговування платників надано 1313 усних консультацій платникам податків

У січні-вересні 2014 року працівниками ДПІ у Шевченківському районі м.Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області надано 1321 податкову консультацію (в тому числі – 1313 усних консультацій та 8 – письмових). 1014 – консультацій з питань податкового законодавства та 307 консультацій по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

Консультації надаються в усній, письмовій або електронній формі.

Понад 2 млн.грн. військового збору надійшло від платників Шевченківського району м. Львова

У вересні 2014 року платники ДПІ у Шевченківському районі м. Львова сплатили до державного бюджету 2369,2 тис. грн. військового збору.

Нагадуємо, що 3 серпня 2014 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів», яким, зокрема, встановлено військовий збір.

З роз’ясненнями щодо справляння військового збору можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі.

З початку року надійшло до бюджету 27,1 млн. грн. плати за землю від платників ДПІ у Шевченківському районі м. Львова

За період січень-вересень 2014 року платниками ДПІ у Шевченківському району м. Львова ГУ Міндоходів у Львівській області сплачено до місцевого бюджету 27,1 млн. грн. плати за землю, в тому числі 24,3 млн. грн. – юридичними особами, 2,8 млн. грн. – фізичними особами. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження плати за землю збільшились на 1,3 млн. грн.

Більше 30 млн. грн. єдиного податку сплачено з початку року платниками ДПІ у Шевченківському районі м. Львова

У вересні 2014 року до місцевого бюджету Шевченківського району м.Львова надійшло 1612,9 тис. грн. єдиного податку, в тому числі від юридичних осіб – 572,1 тис. грн., від фізичних – 1040,8 тис. грн.

Загалом з початку року платники сплатили до бюджету 31419,7 тис. грн. єдиного податку, що на 5983,3 тис.грн. більше в порівнянні з аналогічним періодом 2013 року.

Від платників Шевченківського району м. Львова надійшло до бюджету 3444,2 тис. грн. збору за спеціальне використання води

            Всього на обліку в районі перебуває 370 платників, з них 262 юридичні особи та 108 фізичних осіб-підприємців, які сплачують збір за спеціальне використання води.

За період січень-вересень 2014 року суб’єктами господарювання перераховано до бюджету 3444,2 тис. грн. збору, що на 420,8 тис. грн. більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

У вересні платники Шевченківського району м. Львова сплатили майже 700 тис. грн. збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства

Протягом січня-вересня 2014 року платники податків, які перебувають на обліку в ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області, перерахували до державного бюджету 6563,5 тис. грн. збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, що на 389 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Нагадуємо, розрахунок суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства подається за базовий звітний період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця. Сплачувати збір платникам податків слід протягом 10 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку подання розрахунку.

Понад 53 млн. грн. податку на прибуток надійшло до бюджету з початку року

Всього за 9 місяців 2014р. суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в ДПІ у Шевченківському районі м. Львова, перерахували до бюджету 53649,1 тис. грн. податку на прибуток, що складає 102,8% від планових показників.

У вересні цього року сплачено 1995,6 тис. грн. податку, в тому числі до державного бюджету – 1987,3 тис. грн., до місцевого – 8,3 тис. гривень.

З початку року працівники ДПІ у Шевченківському районі м.Львова надали 8805 адмінпослуг

За січень-вересень 2014 року ДПІ у Шевченківському районі м.Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області надано 8805 адміністративних послуг – це видача довідок, патентів, свідоцтв та інших дозвільних документів.

В основному громадяни зверталися з метою:

отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків – 3211;

реєстрації книги обліку розрахункових операцій – 913;

отримання довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) – 780 та ін.

У вересні платники Шевченківського району м. Львова сплатили 10,2 млн. грн. податку на додану вартість

Загалом з початку 2014 року від платників району надійшло до державного бюджету 82,5 млн. грн. податку на додану вартість, в тому числі 2,9 млн. грн. – від фізичних осіб-підприємців.

Відшкодовано 12,5 млн. грн. податку на додану вартість на розрахункові рахунки платників, що на 2,4 млн. грн. більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь