Новини|

Плата за ліцензію на виробництво тютюнових виробів
Річна плата за ліцензії на виробництво спирту етилового, коньячного, плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, спирту-сирцю виноградного, спирту-сирцю плодового та для підприємств первинного виноробства становить 780 гривень.
Ліцензії видаються терміном на п’ять років, а плата за них справляється щорічно. Не дозволяється сплата за весь термін дії ліцензії. 
Розмір державного мита за посвідчення спадкового договору
Спадковий договір укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню. За нотаріальне посвідчення державним нотаріусом договорів відчуження житлових будинків, квартир, кімнат, дач, садових будинків, гаражів, інших об’єктів нерухомого майна, що перебувають у власності громадянина, який здійснює таке відчуження, а також за посвідчення інших договорів, що підлягають оцінці, справляється державне мито. Розмір державного мита при нотаріальному посвідченні спадкового договору становить 1 відсоток від суми договору, але не менше одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, що діє на день сплати. 
Оновлено Державний реєстр РРО
З 14.10.2014 р. набрав чинності наказ ДФС України від 14.10.2014р. №190, яким затверджено в новій редакції Державний реєстр РРО.
Визнано таким, що втратив чинність, наказ Міндоходів України від 08.07.2014 р. № 398.
Електронне адміністрування ПДВ

З 29.10.2014р. набрала чинності постанова КМУ від 16.10.2014р. №569, якою затверджено Порядок електронного адміністрування податку на додану вартість (вступить в дію 01.01.2015р.).
Установлено, що електронні рахунки платників у системі електронного адміністрування ПДВ відкриваються платнику податку у Державній казначейській службі на безоплатній основі.
Платник має право отримувати у ДФС інформацію про стан свого електронного рахунку, а також суму ПДВ, на яку він має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Податкова знижка
ДПІ у Шевченківському районі м.Львова області нагадує громадянам, які мають право на податкову знижку, що реалізувати його можна, подавши декларацію про майновий стан і доходи до територіальних органів ДФС до кінця цього року. 
Разом із декларацією необхідно подати документи, які підтверджують витрати, що включаються до податкової знижки. 
Слід зауважити, якщо до кінця 2014 року ви не скористаєтесь правом на нарахування податкової знижки за наслідками 2013 року, то таке право на наступні податкові роки не переноситься. 
Сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера»
На офіційному веб-порталі ДФС України продовжує працювати електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», за допомогою якого можна перевірити інформацію про надійність ділового партнера. 
Для того, щоб перевірити надійність ділового партнера, достатньо знати його код ЄДРПОУ або точну назву. 
З липня 2014 року оновлення інформації на сайті щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом (про наявність заборгованості) відбувається щоденно, крім вихідних та святкових днів, після проведення розрахунків зведених показників в центральній базі даних за результатами попереднього банківського дня.

Майже 10 тисяч адміністративних послуг надали фахівці ДПІ у Шевченківському районі м. Львова в Центрі обслуговування платників
За січень-жовтень 2014 ДПІ у Шевченківському районі м.Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області надано 9872 адміністративні послуги. 
Найчастіше платники звертаються, щоб отримати реєстраційний номер облікової картки – 3580. З початку року зареєстровано 1090 книг обліку розрахункових операцій. Видано 889 довідок про подані декларації про майновий стан і доходи, 638 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів та ін. 
З початку року до ДПІ у Шевченківському районі м.Львова надійшло 30 запитів про надання публічної інформації
У січні-жовтні 2014 року до ДПІ у Шевченківському районі м.Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області надійшло 30 запитів про надання публічної інформації, з них 9 – від юридичних осіб, 21 – від громадян. На 27 запитів надано відповідь, з яких 20 – задоволено, 7 – відмовлено відповідно до ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Три запити надіслано належному розпоряднику інформації. 
Шановні громадяни, нагадуємо, що запит на інформацію до ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області можна надіслати поштою за адресою: 79003, м.Львів, вул.Стрийська, 35 або електронною поштою на скриньку pub.sh@lv.minrd.gov.ua. 
За десять місяців 2014 року ДПІ у Шевченківському районі м. Львова розглянуто 32 звернення громадян
З початку року до ДПІ у Шевченківському районі м.Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області надійшло 32 письмові звернення, зокрема щодо контрольно-перевірочної роботи, податку на доходи фізичних осіб, реєстрації та обліку платників податків, єдиного соціального внеску, єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб, податку на додану вартість. 
Скарги за зазначений період не надходили. 
Відповіді на звернення громадяни отримали у строки, передбачені чинним законодавством. 
В Центрі обслуговування платників можна отримати безкоштовно консультацію
У січні-жовтні 2014 року працівниками ДПІ у Шевченківському районі м.Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області надано 1489 податкових консультацій, в тому числі – 1481 усну консультацію та 8 – письмових.
Платники податків можуть отримати безкоштовно усну консультацію в Центрі обслуговування платників за адресою: м. Львів, вул. Стрийська,35 (зал№3), а також за телефоном (032) 297-39-04.
У жовтні поточного року платники Шевченківського району м. Львова сплатили до бюджету 3189,1 тис.грн. податку на прибуток
Протягом січня-жовтня 2014 року від суб’єктів господарювання, які перебувають на обліку в ДПІ у Шевченківському районі м. Львова, до державного бюджету надійшло податку на прибуток в сумі 56814,7 тис. грн., що складає 102,2% від планових показників. 
До місцевого бюджету перераховано 373,6 тис. грн. податку на прибуток, що складає 156,9% від запланованого. 
Майже 1,5 млн.грн. частини чистого прибутку надійшло від державних унітарних та комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань
У жовтні 2014 році суб’єктами господарювання, які перебувають на обліку в ДПІ у Шевченківському районі м. Львова сплачено до державного бюджету частину чистого прибутку (доходу) в сумі 131,6 тис. грн., що на 79,4 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.
Загалом з початку року від платників району надійшло 1419,6 тис.грн. даного платежу.
Державні унітарні підприємства та комунальні унітарні підприємства та їх об’єднання подають до органів ДФС Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду разом з фінансовою звітністю і сплачують задекларовані в Розрахунку суми податкового зобов’язання частини чистого прибутку (доходу). 
Понад 7 млн.грн. перерахували до бюджету платники ДПІ у Шевченківському районі м. Львова збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства
З початку 2014 року підприємства району, які реалізують в оптово-роздрібній торговельній мережі і мережі громадського харчування алкогольні напої та пиво, перерахували до бюджету 7401,9 тис. грн. збору. Порівняно з відповідним періодом 2013 року надходження зросли на 668,1 тис. грн. 
У жовтні цього року суб’єкти господарювання сплатили до державного бюджету 838,4тис. грн. збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

Майже 6 млн.грн. сплатили платники Шевченківського району м.Львова військового збору
Станом на 01.11.2014року платники ДПІ у Шевченківському районі м. Львова сплатили до державного бюджету 5958,4 тис. грн. військового збору.
Нагадуємо, військовий збір запроваджено з метою допомоги українським військовослужбовцям. Такий збір встановлено з 3 серпня цього року, а його ставка становить 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь