Новини|

З метою інформування громадськості з початку року Личаківською ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області підготовлено 345 матеріалів з питань діяльності для розміщення на сайті ГУ ДФС у Львівській області та ЗМІ, 490 матеріалів з питань податкового, митного законодавства та єдиного внеску для Інтернет – ЗМІ (агентства, видання, сайти органів місцевої влади).
Проведено заходів
Загальна кількість проведених заходів з громадськістю, представниками інститутів громадянського суспільства та бізнесу становить 174, в т.ч. 56 – „круглих столів”, 118 зустрічей з громадськістю.
Семінари, практикуми
З початку року ОДПІ проведено 152 семінари, в т.ч. практикумів та тренінгів – 138. Сеансів телефонного зв’язку „гаряча лінія” – 27, заходів з майбутніми платниками податків, зборів платежів – 21.
Звернення громадян
Протягом січня-cерпня 2017 року надійшло 13 письмових звернень громадян, на які надано відповіді згідно з чинним законодавством, та 36 запитів на публічну інформацію.
Адміністративні послуги
З початку року працівниками Личаківської ОДПІ надано 28126 адміністративних послуг, в т.ч. у серпні – 3054.
Прийом громадян
Для оперативного вирішення проблемних питань, що виникають у платників податків та громадян, в інспекції працює приймальна громадян.Прийом громадян проводиться відповідно до графіку
Обговорення проблемних питань, що виникають при реєстрації податкових накладних
Працівники Личаківської ОДПІ зустрілись з підприємцями району для обговорення проблемних питань, що виникають при реєстрації податкових накладних.
Присутнім роз’яснили нові процедури в відшкодуванні податку на додану вартість, зокрема спрощено механізм повернення ПДВ шляхом запровадження Єдиного публічного Реєстру на бюджетне відшкодування. Завдяки цьому процес повернення платникам бюджетних коштів здійснюється прозоро та автоматично, а заявлені до повернення суми відшкодовуються протягом місяця за результатами камеральних перевірок.
Така система в автоматизованому режимі дозволяє зупиняти випадки безпідставної реєстрації податкової накладної у разі коли постачальник фактично не здійснює господарську операцію, а реєструє її виключно з метою надання покупцю необґрунтованої податкової вигоди у вигляді неправомірного сформованого кредиту з ПДВ.

Платникам податків про податкові сервіси
Нещодавно у Личаківській ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області відбулася зустріч з платниками податків та громадськістю.
Начальник відділу обслуговування платників Ліліана Ільчишин повідомила присутнім, що на веб-порталі ДФС України (http://sfs.gov.ua/) є ряд електронних сервісів, за допомогою яких платники податків та громадяни можуть знайти необхідну для себе інформацію, не виходячи з дому. Зокрема, на сайті діють такі електронні сервіси, як:

  • Електронний кабінет платника податків;
  • Дані реєстру платників ПДВ;
  • Дізнайся більше про свого бізнес-партнера;
  • Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс;
  • Анулювання реєстрації платників ПДВ;
  • Антикорупційний сервіс «Пульс»;
  • Декларування on-line

Також, на офіційному веб-порталі ГУ ДФС у Львівській області можна скористатися й такими електронними сервісами, як: «Реєстр платників єдиного податку», «Акредитований центр сертифікації ключів”, «Електронна звітність», «Електронна митниця», «Реєстр страхувальників», «Дані про взяття на облік платників податків», «Митна статистика» та надана інформація про функції кожного з цих сервісів.
Тренінги щодо нового порядку бюджетного відшкодування ПДВ
Одним із пріоритетних завдань Личаківської ОДПІ є проведення масово-роз’яснювальної роботи серед платників податків. На сьогоднішній день, проведення тренінгів – один із основних засобів інформування платників податків щодо Положень податкового законодавства в оподаткуванні.
Протягом вересня фахівцями фіскальної проведено 2 тренінги, на яких роз’яснено новий порядок бюджетного відшкодування, що набрав чинності 1 квітня 2017 року. Порядок ведення Реєстру заяв про повернення сум бюджетного відшкодування ПДВ затверджено Постановою Кабінету Міністрів України № 26 від 25.01.2017 р.
Пристні мали змогу обговорити проблемні питання, що виникають при реєстрації податкових накладних.
На практикумах про електронні сервіси
На сьогоднішній день, проведення семінарів та практикумів – один із основних засобів інформування платників податків щодо основних положень податкового законодавства, загальних питань оподаткування.
Протягом вересня 2017 року Личаківською ОДПІ проведено 3 практикуми, на яких фахівцями фіскальної служби доводилась інформація про функціонування електронних сервісів, за допомогою яких платники податків та громадяни можуть знайти необхідну для себе інформацію не виходячи з дому. Зокрема, сервіс ЗІР – загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, в якому у формі питань-відповідей представлена офіційна позиція Державної фіскальної служби України по всіх напрямах чинного податкового та митного законодавства.
Відкритий урок: «Учням про податки»
З метою виховання податкової грамотності майбутніх платників податків, формуванню їх податкової культури та високої громадянської позиції, фахівцями Личаківської ОДПІ проводяться відкриті уроки у загальноосвітніх закладах Личаківського району.
Під час проведення роз’яснювальної роботи серед школярів першочерговим завданням є -довести до свідомості учнів, що сплата податків є важливим і почесним обов’язком громадян.
Сектор організації роботи Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь