Новини|

Близько 8 млн. грн. збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства сплатили платники Шевченківського району

Загалом в ДПІ у Шевченківському районі м. Львова налічується 263 суб’єкти господарювання, які сплачують збір за реалізацію в оптово-роздрібній торговельній мережі та мережі громадського харчування алкогольних напоїв та пива. Сума збору, сплаченого на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства до державного бюджету у 2013 році становить 7966,9 тис. гривень., що на 874,3 тис. гривень більше ніж у 2012році.

Платники збору подають щомісяця протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця, розрахунок збору органові доходів і зборів за місцем перебування на податковому обліку. Суму збору, зазначену в розрахунку, платник збору зобов’язаний сплатити протягом десяти календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання розрахунку.


Правом на податкову знижку скористалися 1071 житель Шевченківського району

У 2013 році до ДПІ у Шевченківському районі м. Львова 1071 громадянин подав податкову декларація про майновий стан і доходи, з метою реалізації права на податкову знижку. З них 922 в зв’язку з витратами на навчання, 89 сплатою страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя та 48 із сплатою відсотків за іпотечними кредитами. 
Загальна сума задекларованого до повернення податку становила 1049,2 тис.гривень.
Нагадуємо, громадяни зобов’язані до 1 травня 2014 року подати до територіальних органів Міндоходів за своїм місцем реєстрації податкову декларацію про майновий стан і доходи, одержані в 2013 році.

Платники податку на доходи фізичних осіб, що бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2013 року, податкову декларацію можуть подати протягом усього року.

Розгляд звернень громадян

Впродовж січня-грудня 2013року до ДПІ у Шевченківському районі м. Львова ГУ Міндоходів у Львівській області надійшло 49 письмових звернень, що на 12 звернень менше ніж у 2012 році.
Звернення стосувались контрольно-перевірочної роботи, податку на доходи фізичних осіб, плати за землю, реєстрації та обліку платників податків та інше.
Скарги за зазначений період не надходили. Усі звернення розглянуто у встановленому законодавством порядку. 
При необхідності для вирішення питань громадяни мають можливість попередньо записатись на особистий прийом, який проводиться посадовими особами інспекції відповідно до затвердженого графіка за телефоном 297-32-37. 

Більше 3 млн. гривень надійшло до бюджету у 2013році збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності

За період січень-грудень 2013р. платниками ДПІ у Шевченківському районі м. Львова до місцевого бюджету сплачено 3175,3 тис. гривень збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності.
Всього на обліку в інспекції перебуває 547 суб’єктів господарювання, які придбали торгові патенти для здійснення окремих видів підприємницької діяльності.
У 2013 році торгові патенти придбали 68 юридичних осіб та 28 фізичнх осіб-підприємців. 
Суб’єкти господарювання, які провадять торговельну діяльність у пунктах продажу товарів; надають платні побутові послуги; здійснюють торгівлю валютними цінностями у пунктах обміну іноземної валюти та діяльність у сфері розваг, зобов’язані сплачувати збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності. 
З метою здійснення такої діяльності суб’єкт господарювання повинен придбати торговий патент. Для цього необхідно подати до територіального органу Міндоходів за місцем сплати збору заявку на придбання патенту в залежності від виду діяльності.

Розгляд запитів про надання публічної інформації в ДПІ у Шевченківському районі м. Львова

У 2013 році до інспекції надійшло 46 запитів про надання публічної інформації (32 – від громадян, 13 – від юридичних осіб та 1 – від представників засобів масової інформації). 
На 38 запитів надано відповідь (по 26 – задоволено, по 12 – відмовлено відповідно до ст. 6 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»), 8 – надіслано належним розпорядникам інформації.
Запитувачі зверталися з проханням надати інформацію щодо нарахованих податкових зобов’язань, сплати податків, реєстрації та взяття на облік платників податків, наявності дозвільних документів.

«Пульс» – ефективний сервіс Міндоходів

Протягом 2013 року до ДПІ у Шевченківському районі м. Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області на сервіс «Пульс» надійшло 19 інформаційних запитів від платників податків. Всі звернення були опрацьовані оперативно. Кожному заявнику повідомлено про результати розгляду їх запитів та вжиті заходи. 
Нагадаємо, що завдяки «Пульсу» платники податків мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність співробітників Міністерства доходів та зборів та оперативно вирішити суперечливі питання, що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю та митного оформлення.
Номер цілодобової телефонної лінії: (044) 284-00-07.

Майже 70 відсотків платників ЄСВ прозвітували в електронному вигляді

У грудні 2013 року суб’єктами господарювання ДПІ у Шевченківському районі м. Львова сплачено 52316,8 тис. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 
Звітність з ЄСВ надається наручно або в електронному вигляді, надіслана поштою не приймається.
Так, 1838 платників району прозвітували через Інтернет та 871 в паперовому вигляді. 
При поданні звітності в електронному вигляді потрібно користуватися цифровим підписом. Отримати посилені сертифікати відкритих ключів можна безкоштовно в Центрі обслуговування платників податків, що знаходиться в приміщенні ГУ Міндоходів у Львівській області, за адресою м. Львів, вул. Стрийська,35.

Сплата до бюджету частини чистого прибутку державними та комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями 

У 2013році суб’єктами господарювання, які перебувають на обліку в ДПІ у Шевченківському районі м. Львова сплачено частину чистого прибутку (доходу) в сумі 2822,8 тис. гривень, що на 1128,0 тис. гривень більше ніж у 2012році.

Так, до державного бюджету надійшло 2509,8 тис. гривень, до місцевого 313,0 тис. гривень.
Державні унітарні підприємства та комунальні унітарні підприємства та їх об’єднання подають до органів Міндоходів Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду разом з фінансовою звітністю і сплачують задекларовані в Розрахунку суми податкового зобов’язання частини чистого прибутку (доходу).

У період подачі річної звітності сервісні центри Міндоходів працюватимуть до „останнього відвідувача”

Міністр доходів і зборів Олександр Клименко доручив керівникам Головних управлінь Міндоходів у регіонах створити максимально зручні умови для подання податкової звітності платниками через Центри обслуговування платників податків. 
Як відомо, у перші два місяці року платникам потрібно подавати звітність як за попередній звітний місяць, так і за рік з окремих видів податків. Крім того, триває й компанія з декларування доходів громадян, отриманих протягом 2013 року. Саме тому у цей період різко зростає кількість відвідувачів Центрів обслуговування платників.
Для уникнення зайвого ажіотажу, черг та незручностей на період подачі звітності Центри обслуговування платників працюватимуть у посиленому режимі за принципом „до останнього відвідувача”. 
Також за дорученням Міністра будуть створені додаткові місця для реєстрації податкової звітності та всі умови для того, щоб за необхідності забезпечити надання усім бажаючим консультацій та роз’яснень щодо заповнення звітності. 
У тих Центрах, де фіксуватиметься занадто велика кількість звітуючих, Олександр Клименко доручив організувати попередній запис відвідувачів на день та час подачі звітності чи отримання ключа цифрового підпису.
„Я хотів би звернутися до платників з проханням вчасно, не відкладаючи на останній день, подати звітність. Це зекономить час як безпосередньо звітуючим, так і фахівцям Міндоходів”, – підкреслив Міністр.
Загалом за 20 днів січня кількість відвідувачів Центрів обслуговування платників склала майже 2 млн., що майже на 350 тис. більше, ніж за весь грудень 2013 року. 
Нагадуємо, що платники податків можуть скористатися сервісом електронного декларування. Подача звітності в електронному вигляді позбавляє декларанта необхідності відвідування органів доходів і зборів. Для того, щоб скористатися можливостями сервісу платникам потрібно мати відповідне програмне забезпечення та електронний цифровий підпис, отримати який можна у відділеннях Акредитованого центру сертифікації ключів Міндоходів безкоштовно.

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь