Новини|

Працівники ДПІ у Шевченківському районі м. Львова завітали у дитячий будинок-інтернат

Вже не перший рік напередодні дня Святого Миколая працівники ДПІ у Шевченківському районі м. Львова відвідали Роздільський дитячий будинок-інтернат для дітей з вадами фізичного та розумового розвитку і психічними розладами, який розташований в Миколаївському районі нашої області.

У дитячому будинку постійно проживають 78 хлопців. Частина з них з особливими потребами, зокрема 10 діток є лежачими. Серед хлопців є сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти з малозабезпечених та неблагополучних сімей.

Поглянувши на цих діток, починаєш розуміти, що поруч є ті, кому важче,  кому ти можеш простягнути руку допомоги. Ми повинні в своєму серці відчути біль цих дітей, їх потреби, намагатись зрозуміти їх мислення.

Кожен з цих хлопців заглядає тобі у очі і тішиться тим, що ти приїхав саме до нього. Хоче доторкнутись до тебе, погладити. Адже їм так не вистарчає тепла та ласки і незважаючи на те, що вони високого зросту їх світогляд залишається на рівні маленької дитини.

 День Святого Миколая дає нам можливість хоч один день побути чарівниками для таких дітей. Спільними зусиллями працівники ДПІ зібрали кошти, на які купили речі першої необхідності та обов’язково пакуночок кожній дитині, щоб ніхто не був ображений та відчув турботу саме про нього.

 Діти були усміхнені, щасливі, а податківці відчули радість на душі від того, що вони зробили щось добре.


Стабільне наповненнябюджету

Саме це стало головною темою зустрічі в.о. начальника ДПІ у Шевченківському районі м.Львова Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області Олени Гарасим’як з платниками податків району.

Олена Богданівна наголосила, що роботу ДФС можна оцінювати за багатьма аспектами, але основним із них завжди було і залишається забезпечення надходжень до дохідної частини бюджетів усіх рівнів. Своєчасно сплачені податки формують одне із головних джерел наповнення бюджету, а це – гарант стабільності та благополуччя регіону.

Необхідно формувати у платників податків почуття соціальної відповідальності та розуміння необхідності добровільної сплати податків, що може бути досягнуто лише за умов перетворення служби з фіскальної на сервісну, налагодження діалогу з бізнесом, дотриманні прав та свобод платників податків та неухильно виконання норм податкового та митного законодавства всіма учасниками податкових та митних відносин, створення рівних умов для платників податку та унеможливлення привілейованого положення одних платників перед іншими.

Шляхом автоматизації має бути максимально зменшено вплив людського фактора у роботі служби, зокрема, завдяки розвитку електронних сервісів. За короткий період часу розроблено та запроваджено низку електронних сервісів для платників податків, які значно спрощують та скорочують процедури сплати податків, обліку, реєстрації, отримання інформації тощо.

На завершення зустрічі хочу подякувати за співпрацю, а також наголосити про важливість своєчасної та в повному обсязі сплати податків до бюджетів усіх рівнів, забезпечення виплати заробітної плати працівникам підприємств та можливість вишукування резервів щодо створення нових робочих місць.

«Тиждень права» в ДПІ у Шевченківському районі м. Львова

З нагоди відзначення «Всеукраїнського тижня права», який традиційно триває в Україні щороку з 9 по 14 грудня працівники юридичного відділу ДПІ у Шевченківському районі м. Львова  ГУ ДФС у Львівській області провели акцію у Центрі обслуговування платників.

Відвідувачам  розповіли про їх права у сфері оподаткування та вручили брошуру в  якій зазначено основні права платника податків та брошуру антикорупційного сервісу ДФС  «Пульс», за яким громадяни можуть поскаржитися на протиправні дії працівників відомства.

            ДПІ у Шевченківському районі м. Львова  закликає безоплатно отримувати роз’яснення та первинну правову допомогу з питань реалізації своїх прав у Центрі обслуговування платників за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 35 (зал №3).

В ДПІ у Шевченківському районі м.Львова відзначили юних переможців творчого конкурсу «Майбутнє країни у мріях дитини – 2015»

У конкурсі взяли участь 34 роботи учнів загальноосвітніх навчальних закладів Шевченківського району м. Львова.

Так перемогу здобули 14 робіт, які викладені на папері у формі малюнка, прозового, віршованого твору чи комп’ютерної графіки, котрі оцінювало професійне журі.

Переможців районного етапу конкурсу привітала в.о. начальника ДПІ у Шевченківському районі м.Львова Олена Гарасим’як.

Олена Богданівна  відмітила, що їх роботи заряджають вірою у те, що в Україні зростає молоде покоління, яке любить свою країну та прагне побудувати її успішною. Також відзначила, що від нашого району ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі в номінації «комп’ютерна графіка» – вікова категорія 12-15 років здобув Моссоров Олександр.

На завершення наголосила, що пишається такими талановитими дітьми та запросила до участі в конкурсі у наступному році.

Електронний сервіс «Реєстрація договорів про визнання електронних документів»

Державною фіскальною службою України доопрацьовано електронний сервіс «Реєстрація договорів про визнання електронних документів».

ДФС спрощено процес укладання Договорів про визнання електронних документів з територіальними органами ДФС, а саме, починаючи з 25 листопада 2015 року, платником податків укладається один Договір з територіальним органом ДФС за основним місцем обліку. До Договору додаються посилені сертифікати відкритих ключів. Для формування та подання Договору розроблено нову форму (код форми J1391004).

Книга обліку доходів зберігається безпосередньо у підприємця

Нормами Податкового кодексу України та Порядків не передбачено ведення Книг окремо найманими працівниками фізичних осіб – підприємців платників єдиного податку.

Тобто незважаючи на використання найманих працівників Книга заповнюється фізичною особою – підприємцем самостійно.

Враховуючи вищезазначене, Книга зберігається безпосередньо у фізичної особи – підприємця платника єдиного податку.

З початку 2015 року до ДПІ у Шевченківському районі м. Львова надійшло 44 звернення громадян

У січні – листопаді 2015 року до ДПІ у Шевченківському районі м.Львова  Головного управління ДФС у Львівській області надійшло 44 письмових звернення. Скарги за зазначений період не надходили.

Основні питання, які були порушені у зверненні стосувалися:

      –  податку на доходи фізичних осіб –  13  звернень;

      –  податку на додану вартість – 1 звернення;

      –  контрольно-перевірочної роботи –  16 звернень;

      –  єдиного подату для суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб – 6 звернень;

      – оподаткування доходів підприємницької діяльності (загальна система        оподаткування) –  1 звернення;

      –  плати за землю – 2 звернення;

      –  реєстрації та обліку платників податків – 4 звернення;

      –  реструктуризації податкового боргу (відстрочення або розстрочення сплати податкового боргу, а також часткове його списання) -1 звернення.

В Центрі обслуговування платників можна отримати безкоштовно консультацію

            У січні-листопаді 2015 року працівниками ДПІ у Шевченківському районі м.Львова надано платникам податків 1524 податкових консультацій (в тому числі – 1516 усних консультацій та 8 письмових; 1162- консультації з питань податкового законодавства та 362 консультації по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування).

Податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

Отримати безкоштовно усну консультацію можна в Центрі обслуговування платників за адресою: м. Львів, вул. Стрийська,35 (зал№3), а також за телефоном (032) 297-39-04.

Надійшло майже 490 млн. грн. ЄСВ

З початку 2015 року платниками ДПІ у Шевченківському районі м. Львова сплачено 488,2 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

            У листопаді платниками перераховано 45,5 млн. грн. єдиного соціального внеску, порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 5,8 млн. грн.

            Звертаємо увагу, за несплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску накладається штраф у розмірі 20% від несвоєчасно сплачених сум та пеня у розмірі 0,1% суми недоїмки за кожний день прострочення, а посадова особа притягується до адміністративної відповідальності.

За 11 місяців ДПІ у Шевченківському районі м. Львова забезпечено надходження єдиного податку понад 60 млн. гривень

Планові показники за цей період виконано на 126,1%.

Юридичні особи на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності сплатили 13,8 млн. грн., що на 2,1 млн. грн. більше минулорічного.

Фізичними особами – підприємцями до місцевої казни перераховано майже 47,1 млн. грн. єдиного податку, це на 15,3 млн. грн. перевищує попередній рік.

За 11 місяців поточного року до ДПІ у Шевченківському районі м. Львова надійшло 29 запитів про надання публічної інформації

            У січні-листопаді 2015 року до ДПІ у Шевченківському районі м.Львова Головного управління ДФС у Львівській області надійшло 29 запитів про надання публічної інформації (21 – скеровано  поштою, 5 – наручно, 3 – електронною поштою). На 29 запитів надано відповідь (по  – 7 задоволено, по 22 – відмовлено   відповідно до ст. 6 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»).

До ДПІ у Шевченківському районі м.Львова ГУ ДФС у Львівській області запит можна надіслати за адресою: 79003, м.Львів, вул.Стрийська, 35,  електронною поштою на скриньку lv.pub.sh@sfs.gov.ua або зателефонувавши (032) 297-31-74.    

Водокористувачі Шевченківського району м. Львова сплатили до бюджету 5,7 млн. грн. рентної плати

За період січень-листопад 2015 року платники рентної плати за спеціальне використання води – юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які перебувають на обліку в ДПІ у Шевченківському районі м.Львова, сплатили до бюджету 5,7 млн. грн. рентної плати, що на 3 млн. грн. більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

У листопаді від водокористувачів надійшло 1,6 млн. грн. рентної плати.

Понад 130 тис. грн. надійшло туристичного збору від платників Шевченківського району

За період січень–листопад 2015 року платниками ДПІ у Шевченківському районі м.Львова Головного управління ДФС у Львівській області до місцевого бюджету сплачено 130,3 тис. гривень туристичного збору.

У листопаді цього року надійшло 31,2 тис. грн. даного збору, планові показники перевиконано на 23,2 тис. грн.

Майже 3,6 млн. грн. податку на нерухомість надійшло до місцевого бюджету

За одинадцять місяців 2015 року платники податків, які перебувають на обліку в ДПІ у Шевченківському районі м.Львова Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили до місцевого бюджету 3594 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Планові показники перевиконано на 557,7 тис.грн.

У січні-листопаді 2015 року до місцевого бюджету Шевченківського району м. Львова надійшло 54,2 млн. грн. плати за землю

            В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 20,7 млн. гривень. 

Юридичні особи перерахували 47,5 млн. грн., що на 17,6 млн. грн. більше надходжень січня – листопад 2014 року. 

Фізичні особи поповнили місцеву скарбницю на 6,7 млн. грн., що на 3,1 млн. грн. більше ніж торік.

У листопаді землекористувачі сплатили понад6 млн. грн.

Понад 18 млн. грн. податку на додану вартість надійшло до бюджету у листопаді від платників Шевченківського району

У листопаді 2015 року  платники, які перебувають на обліку в ДПІ у Шевченківському районі м.Львова Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили до бюджету податку на додану вартість у сумі 18,06млн. грн.                               За січень-листопад 2015 року платниками інспекції сплачено 150,56 млн.грн.  податку на додану вартість .

Відшкодовано на розрахункові рахунки платникам за процедурою автоматичного бюджетного відшкодування у листопаді 2015 року 2,85 млн.грн.

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь