Новини|

Шевченківське відділення Личаківської ОДПІ

Головного управління ДФС у Львівській області інформує:

04.11.2016 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 23.09.2016 № 837 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547 «Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій»», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 06.10.2016 за № 1323/29453.

З оновленим текстом Наказу № 547 Ви можете ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

Шевченківське відділення Личаківської ОДПІ

Головного управління ДФС у Львівській області інформує:

з 4 листопада п.р., набрали чинності зміни до Порядку ведення Єдиного реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв, які були затверджені Постановою КМУ від 28.10.2015р. № 864.

Зміни стосуються процесу формування товарно-транспортних накладних суб’єктами господарювання, що мають ліцензії на виробництво та/або торгівлю спиртом етиловим та алкогольними напоями, під час відвантаження вказаних товарів з акцизного складу, а саме: деталізовано процес накладання електронного цифрового підпису.

Шевченківське відділення Личаківської ОДПІ

Головного управління ДФС у Львівській області інформує:

про всі відомі факти корупції та зловживання службовим становищем можете, назвавши себе, або анонімно, повідомити співробітників управління внутрішньої безпеки, які вислухають та перевірять надану Вами інформацію щодо протиправних дій працівників податкової та митної сфери, в тому числі податкової міліції.Конфіденційність звернень гарантуємо.

Наявну інформацію просимо Вас повідомляти на цілодобову телефонну лінію сервісу «Пульс» (044) 284-00-07, або на телефон чергового УВБ ГУ ДФС у Львівській області (032) 297-36-09.

Також у письмовому вигляді Ваші звернення приймаються за адресою 79003, м.Львів, вул. Стрийська, 35, УВБ ГУ ДФС у Львівській області.

Шевченківське відділення Личаківської ОДПІ

Головного управління ДФС у Львівській області інформує:

Наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859» внесено зміни до форми декларації про майновий стан і доходи. Так, зокрема, передбачено зменшення обсягу декларації (зменшення кількості додатків з чотирьох до двох) та зміна порядку розрахунку податкових зобов’язань фізичних осіб-підприємців.

Наказ набуває чинності 31 грудня 2016 року.

Звертаємо увагу, що нова форма декларації про майновий стан і доходи вводиться в дію з 1 січня 2017 року.

«Гаряча лінія» – слухає!

Під час чергового сеансу телефонної «гарячої лінії» на запитання платників податків відповідав завідувач сектору обслуговування платників Шевченківського відділення Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Думка Роман Тарасович.

На «гарячу лінію» звернулися з такими питаннями:

Чи існують вимоги щодо оформлення звернень котрі направляються до фіскальної служби? 

У чому полягає відмінність між поняттями «запит» і «звернення»?

Чи всі  звернення які надійшли до фіскальної служби підлягають обов’язковому прийняттю та розгляду?

Як проводиться особистий прийом громадян у фіскальній службі ? 

Яким чином має надаватися відповідь на усний запит?

В які терміни та який порядок розгляду звернень громадян в контролюючих органах?

Які обов’язкові реквізити запиту на публічну інформацію та який строк розгляду запитів на публічну інформацію?

Про нюанси оподаткування ПДФО обговорили під час зустрічі в Шевченківському відділенні Личаківської ОДПІ

Присутнім розповіли, що Кодексом законів про працю України визначено, що при винесенні рішення про поновлення на роботі орган, який розглядає трудовий спір, одночасно приймає рішення про виплату працівникові середнього заробітку за час вимушеного прогулу, але не більш як за один рік. Якщо заява про поновлення на роботі розглядається більше одного року не з вини працівника, орган, який розглядає трудовий спір, виносить рішення про виплату середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу.

Для неприбуткових установ Шевченківського району м.Львова 

проведено „гарячу лінію”

З усіма бажаючими цього разу спілкувалась головний державний інспектор сектору податків і зборів з юридичних осіб Шевченківського відділення Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Іващишин Оксана Богданівна.

Пропонуємо до уваги відповіді  на найактуальніші із запитань, з якими звертались під час проведення сеансу „гаряча лінія”.

Де на офіційному веб-порталі ДФС можна ознайомитися з Реєстром неприбуткових установ та організацій?

Скільки часу триває розгляд заяви про отримання статусу неприбутковості?

Як здійснюється реєстрація неприбуткових організацій та установ контролюючими органами?

Яким вимогам повинна відповідати організація чи установа для включення її до Реєстру неприбуткових установ та організацій?

До якого терміну  необхідно подати документи для перереєстрації  неприбуткової  установи?

Що необхідно для отримання статусу неприбуткової організації?

Який термін подання звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації з 2016 року?

Детінізація доходів громадян – запорука майбутнього

Тіньова зарплата є однією із найбільших проблем сучасної економіки України. Виплата заробітної плати «у конвертах» призводить до значних негативних наслідків не тільки для бюджету, а й для самих працівників. Кожному громадянину гарантується право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати не нижче від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання. Встановлений розмір мінімальної заробітної плати на сьогодні – 1450 грн.

Зустрічі з платниками дозволяють не лише інформувати про зміни в законодавстві, але й краще зрозуміти всі нюанси таких змін

Питання перереєстрації неприбуткових установ та організацій наразі досить актуальне. Адже різного роду громадські організації та об‘єднання, благодійні фонди та інші неприбуткові установи зобов‘язані до 1 січня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність до законодавчих вимог. Тих, хто успішно перереєструється, буде включено до відповідного реєстру неприбуткових установ. Хто ж проігнорує таку вимогу – втратить статус неприбутковості. В результаті доведеться звітувати та сплачувати податки, як звичайні підприємства, на загальній системі оподаткування. Оскільки ця процедура дещо розтягнена в часі, фахівці фіскальної служби радять не зволікати із перереєстрацією.

На порядку денному у податківців – переваги праці в законодавчому полі

Пріоритетною темою сьогодення залишається боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати.

Податківці відповідали на «гарячі» питання

Днями в Шевченківському відділенні Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбулися сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія», в ході яких платникам були надані відповіді, що стосувалися оподаткування юридичних осіб та контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів. Пропонуємо відповіді на найбільш актуальні питання дозвонювачів «гарячої лінії».

Чи має можливість cуб’єкт господарювання, який реалізує пальне кінцевому споживачеві, скласти акцизну накладну за щоденними підсумками операцій при здійсненні розрахунків у безготівковій формі через установи банку (у т. ч. якщо кошти перераховуються з розрахункового рахунку покупця на рахунок продавця)?

Чи має право особа при анулюванні реєстрації платника ПДВ на повернення суми ПДВ, що задекларована в рахунок зменшення податкових зобов’язань наступних податкових періодів?

Яким чином виправити помилку, якщо в Єдиному реєстрі акцизних накладних зареєстрована акцизна накладна, що складена на операцію, яка не відбулась (у т. ч. невірно вказано дату складання, порядковий номер або зареєстровано двічі одну операцію)?

Чи повинна особа, зареєстрована платником акцизного податку, складати акцизні накладні при реалізації талонів (смарт-карток тощо) на пальне?

Чи може неприбуткова організація, включена до Реєстру неприбуткових установ та організацій, здійснювати підприємницьку (комерційну) діяльність, яка не встановлена установчими документами, але доходи (прибутки) від якої використовуються для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених установчими документами?

Яким чином здійснюється перереєстрація неприбуткової організації при внесенні змін до установчих документів та яким чином подається заява і установчі документи до контролюючого органу?

На порядку денному – боротьба з нелегальним працевлаштуванням та «зарплатою у конвертах»

З метою боротьби з нелегальним працевлаштуванням та «зарплатою у конвертах» нещодавно в Шевченківському відділенні Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області проведено заслуховування платників, які згідно з поданою звітністю з єдиного внеску виплачують заробітну плату на рівні або менше встановленого чинним законодавством мінімуму.

У Шевченківському відділенні Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області проведено чергову зустріч з представниками бізнесу

Наталія Іванівна повідомила, що відповідно до підпункту 266.7.3 пункту 266.7 статті 266 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних.

Також Наталія Щур нагадала, що суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – Кодекс), може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу  не пізніше, ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий СГ може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року (підпункт 298.1.4 пункту 298.1 статті 298 Кодексу).

«Гаряча лінія» – слухає!

Під час чергового сеансу телефонної «гарячої лінії» на запитання платників податків відповідав завідувач завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб Шевченківського відділення Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Щур Наталія Іванівна.

Пропонуємо Вашій увазі відповіді на запитання, які надійшли від платників податків.

Яким чином спадкоємці виконують грошові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб померлої фізичної особи?

На яку суму заробітної плати працівника – інваліда, який працює на підприємстві, нараховується єдиний внесок ?

Які нюанси оподаткування спадщини, отриманої від члена сім’ї не першого ступеня споріднення?

Чи можна ще скористатися правом на податкову знижку?

Яка передбачена відповідальність для фізичної особи, яка вчасно не сплатила земельний податок?

Чи звільняється фізична особа-підприємець – платник єдиного податку від сплати єдиного внеску на час відпустки та за період хвороби?

Комісія з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населения, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, забезпечення повноти i своєчасності

оплати податків та єдиного соціального внеску

Нещодавно в Шевченківській районній адміністрації спільно з представниками Шевченківського відділення Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, органів місцевого самоврядування проведено заслуховування керівників підприємств з питань детінізації заробітної плати, . керівників підприємств з питань заборгованості з виплати заробітної плати.

Практикум у Шевченківському відділенні Личаківської ОДПІ

Наталя Василівна повідомила, що відповідно до ст.ст. 64-65 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) взяття на облік за основним місцем обліку юридичних осіб, їх відокремлених підрозділів та фізичних осіб – підприємців як платників податків та зборів у контролюючих органах здійснюється на підставі відомостей, наданих державним реєстратором не пізніше наступного робочого дня з дня отримання зазначених відомостей контролюючими органами. Тому подавати до контролюючих органів заяву за ф. №1-ОПП або за ф. №5-ОПП для взяття на облік таким платникам не потрібно.

У Шевченківському відділенні відбулася зустріч з представниками бізнесу

Довіра й партнерство у стосунках між платниками податків та податківцями – один із головних напрямків роботи фіскальної служби сьогодні. Заходи з лібералізації податкової системи повинні запроваджуватися відповідно до побажань підприємців.

Особливу увагу податківці приділяють думці представників бізнесових кіл. Нещодавно, з метою  поліпшення комунікацій з платниками податків, у Шевченківському відділенні Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбулась зустріч з представниками  місцевого бізнесу.

Зарплати «в конвертах» є, а пенсій у конвертах немає!

Як розповіли в Шевченківському відділенні Личаківської ОДПІ не секрет, що гарантований рівень мінімальної заробітної плати чимало роботодавців ігнорує і змушує робітників працювати за невелику зарплату, а часом і зовсім не декларує оплату їхньої праці. Йдеться про «тіньові» заробітки. В результаті маємо втрачені для економіки держави ресурси і низький рівень доходів громадян.

Про зміни в податковому законодавстві – за «круглим столом» у Шевченківському відділенні Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області

Нещодавно в у Шевченківському відділенні Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській областівідбулася зустріч для представників малого та середнього бізнесу. Програма чергової зустрічі охопила широке коло питань, що стосувались порядку оподаткування податком на додану вартість, податком на доходи фізичних осіб, сплати та звітування з акцизного податку.

Фахівці нагадали про зміни стосовно ПДВ: внесено низку змін в частині операцій, звільнених від оподаткування. Актуальною також на сьогодні є тема запровадження системи електронного адміністрування реалізації пального. СЕАРП – система електронного адміністрування реалізації пального та Єдиний реєстр акцизних накладних запроваджена з 1 березня поточного року. Особи, які здійснюватимуть реалізацію пального, підлягають обов’язковій реєстрації як платники податку до початку здійснення такої діяльності.

У Шевченківському відділенні Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області навчали платників подавати звітність засобами E-mail

Під час 17 практикумів, які відбулися у першій половині листопада в Шевченківському відділенні Личаківської ОДПІфахівці ознайомили присутніх з порядком отримання ключів електронного цифрового підпису та з переліком документів, необхідних  для отримання послуг ЕЦП.

Про отримання податкової знижки на «гарячій лінії» в Шевченківському відділенні Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області

Фахівці Шевченківського відділення Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області в ході проведення чергового сеансу телефонного зв’язку «Гаряча лінія» надавали відповіді на запитання громадян стосовно отримання податкової знижки у 2016 році.

Наводимо найбільш актуальні запитання, які надійшли в ході проведення час сеансу телефонного зв’язку.

Чи має право на податкову знижку батько студента, який влаштувався на роботу після закінчення ВУЗУ?

Чи включається до податкової знижки сума коштів, сплачена за навчання на підготовчих курсах, які діють при вищих навчальних закладах?

Чи включається до складу податкової знижки плата за навчання у навчальному закладі іншої держави?

Чи може фізична особа – підприємець – платник єдиного податку скористатися податковою знижкою за рахунок податків сплачених від здійснення підприємницької діяльності?

Який термін повернення ПДФО платнику податку внаслідок застосування права на податкову знижку?

Чи необхідно фізичній особі відображати у декларації про майновий стан і доходи суму інвестиційного збитку, яка виникла від здійснення у звітному календарному році операцій з інвестиційними активами?

Договір про визнання електронних документів укладається платником податків з органом ДФС лише один раз повідомили на практикумі в Шевченківському відділенні Личаківської ОДПІ

З метою покращення сервісного обслуговування платників при поданні податкових документів в електронній формі Державною фіскальною службою України доопрацьовано електронний сервіс «Реєстрація договорів про визнання електронних документів».

Договір про визнання електронних документів укладається відповідно до положень Порядку підготовки та подання податкової звітності в електронному вигляді, яка надсилається засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженого наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233.

На порядку денному – питання легалізації доходів, робочих місць та погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Питання „тіньової” заробітної плати та погашення заборгованості зі сплати податку на доходи з фізичних осіб не залишаються поза увагою податківців. Під час спільних зустрічей фахівців Шевченківського відділення Личаківської ОДПІ та органів державної влади з представниками бізнесу, зазвичай значна увага приділяється саме питанням легалізації робочих місць та доходів, погашення заборгованості з виплати заробітної плати, а також виплати зарплати менше мінімально встановленого рівня.

У Шевченківському відділенні Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області проведено чергову зустріч з представниками бізнесу

Під час зустрічі завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб Шевченківського відділення Щур Наталія Іванівна з платниками податків району обговорили найактуальніші питання, що стосуються їх діяльності. 

«Скористайтесь можливістю отримати податкову знижку» нагадала під час зустрічі Наталя Іванівна.

Наталя Щур повідомила, що право на податкову знижку мають громадяни, які протягом 2015 року отримували дохід у вигляді заробітної плати, сплачували податок на доходи фізичних осіб та понесли витрати

За «круглим столом» у Шевченківському відділенні

Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області

Тарас Хом`як повідомив, що оприлюднено оновлену форму декларації акцизного податку.

Сьогодні, 22 листопада, вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» № 90, в якому опубліковано Наказ Міністерства фінансів України від 26 вересня 2016 року № 841 «Про внесення змін до форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18 жовтня 2016 року за № 1365/29495.

Про реєстрацію платника ПДВ новоутвореними підприємствами або фізичними особами – підприємцями при поданні документів державному реєстратору на практикумі у Шевченківському відділенні Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області

Провів практикум завідувач сектору обслуговування платників Шевченківського відділення Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Думка Роман Тарасович.

Реєстрація платником ПДВ новоутвореним суб’єктом господарювання здійснюється за добровільним рішенням, відповідно до вимог ст.182 та 183 розділу V Податкового Кодексу України та регламентується розділом III Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2014 №1130, акцентувавРоман Трасович:

Підвищення рівня заробітної плати працівникам та легалізація доходів – одні з основних напрямків роботи

Нещодавно в приміщенні Шевченківського відділення Личаківської ОДПІ проведено зустріч з представниками малого і середнього бізнесу з питань легалізації заробітної плати. 

Питання легалізації заробітної плати на теперішній час є надзвичайно важливим – зазначила Наталія Щур.

Від неналежного оформлення трудових відносин, перш за все, страждає особа, яка погоджується на таку працю. Адже громадянин працює, отримує певну грошову винагороду та не має можливості на повноцінне забезпечення свого майбутнього. Праця без оформлення трудових відносин не впливає на стаж роботи і відповідно не дає можливості отримати у подальшому соціальні гарантії.

Комісія з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населения, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, забезпечення повноти i своєчасності

оплати податків та єдиного соціального внеску

Днями в Шевченківській районній адміністрації спільно з представниками Шевченківського відділення Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, органів місцевого самоврядування проведено заслуховування керівників підприємств з питань детінізації заробітної плати, . керівників підприємств з питань заборгованості з виплати заробітної плати.

За сприяння фіскальної служби громадяни відмовляються від заробітної плати «в конвертах»

Завдяки заходам, які з початку року здійснює Шевченківське відділення Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області спільно з представниками місцевої влади, залучено до оподаткування ряд суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату нижче законодавчо встановленого мінімуму.

Про зміни до Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість для підприємств, що надають комунальні послуги на засіданні «круглого столу» в Шевченківському відділенні

Нещодавно в Шевченківському відділенні Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбулося засідання  «круглого столу»  за участі  керівників підприємств, що надають комунальні послуги.

У Шевченківському відділенні Личаківської ОДПІ навчались представники неприбуткових організацій

В зв’язку з необхідністю приведення неприбутковими організаціями у відповідність до вимог Податкового кодексу України своїх статутних документів у керівників таких організацій виникає ряд запитань.

З цією метою податківці проводять чимало заходів з роз´яснення чинних норм податкового законодавства. Зокрема, минулого тижня представники неприбуткових установ і організацій зібрались на черговий практикум, де було роз’яснено умови перебування в новому Реєстрі неприбуткових установ та організацій, перелік документів, які необхідно надати податківцям для підтвердження статусу неприбутковості організації. Податківці розповіли про оновлену форму Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, що затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.06.2016 року № 553, та ряд інших питань.

Легалізація заробітної плати – один із напрямків роботи ‪‎фіскальної служби

Важливою проблемою сьогодення є легалізація трудових відносин та заробітної плати, адже через тіньовий ринок зайнятості держава втрачає мільйони гривень несплачених податків, а громадяни позбуваються соціального захисту.

Працівник, який отримує зарплатню в «конверті», виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем, не має жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та трудового стажу, а отже – і права на достойну пенсію, інші соціальні пільги та виплати.

Шановні громадяни! Подбайте про достойне життя своєї громади, батьків та дітей – вимагайте від роботодавців офіційного оформлення трудових відносин. Адже легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення майбутнього кожного з нас та краще життя.

Про порядок заповнення розрахунків податку на прибуток нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво під час «круглого столу»

Днями в Шевченківському відділенні Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській  з представниками малого та середнього бізнесу відбулося засідання «круглого столу».

Людмила Василівна надала роз’яснення присутнім щодо заповнення рядка 16 Розрахунку податку на прибуток постійного представництва нерезидента, визначеного шляхом застосування до суми отриманого доходу коефіцієнта 0,7 (далі – Розрахунок 2), рядка 16 таблиці 1 додатка ВП до рядків 17 – 19, 21 – 23, 25 – 27 Розрахунку 2, таблиці 3 додатка ВП до рядків 18 – 20, 22 – 24, 26 – 28 Розрахунку податку на прибуток нерезидента, який провадить діяльність на території України через постійне представництво, на підставі складання окремого балансу фінансово-господарської діяльності (далі – Розрахунок 1).

У Шевченківському відділенні Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області за «круглим столом» зустрілися з релігійними організаціями

Тарас Хом`як повідомив, що з 20 листопада набрав чинності Закон, який уточнив окремі положення про оподаткування релігійних організацій

Під час практикумів платників навчають подавати електронні звіти

У Шевченківському відділенні Личаківської ОДПІ щомісячно відбуваються тренінги на тему «Електронна звітність. Практичне застосування електронного сервісу «Електронний кабінет платника», під час яких навчають встановлювати та поновляти програмне забезпечення, формувати та відправляти податкові звіти. Протягом другої половини листопада Шевченківським відділенням Личаківсько ОДПІ проведено 19 практикумів з бухгалтерами підприємств з питань практичного застосування електронного сервісу «Електронний кабінет платника».

Шевченківське відділення Личаківської ОДПІ

Головного управління ДФС у Львівській області інформує:

У листопаді 2016 року працівниками Шевченківського відділенняЛичаківської ОДПІ проведено для платників податків безкоштовні тренінги-навчання на яких повідомлено, що:

У ломбарді не обійтись без використання реєстратора розрахункових операцій

Єдиний податок можна обрати лише за відповідних господарсько-правових умов діяльності платника

Про основні правові аспекти щодо захисту прав інтелектуальної власності

Принцип мовчазної згоди спрощує умови ведення бізнесу

Щодо особливостей оподаткування доходів у вигляді дивідендів

Внесення грошових коштів до статутного фонду підприємства не є об`єктом оподаткування ПДВ

За умов здійснення незалежної професійної діяльності РРО може не застосовуватись

У разі наявності договору на видалення та утилізацію відходів, суб’єкти господарювання не є платниками екологічного податку

Податок на нерухоме майно, не врахований у зменшення податку на прибуток підприємств, не переноситься на наступні звітні періоди

Продаж садового будинку та земельної ділянки, на якій він розташований за окремими цивільно-правовими договорами, оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 5%

Юридична особа – платник єдиного податку 3-ї групи перевищила обсяг доходу 5 млн. гривень

Відповідальність за неподання (несвоєчасне подання) податкової звітності відокремленим підрозділом несе юридична особа

Державне мито за посвідчення спадкового договору становить 1% від суми договору

При наданні в оренду земельної ділянки пільга з земельного податку втрачається

Нерезиденти є платниками податку на прибуток підприємств

Сума позики протягом дії договору не є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб

При розповсюдженні рекламних товарів за 1 грн. платник ПДВ складає дві податкові накладні

Про порядок перереєстрації неприбуткової організації

Особливості складання податкової накладної при експорті товарів накладні

Скористайтесь можливістю отримати податкову знижку

Відомості про власні доходи отримуємо он-лайн

Про несправність РРО повідомляйте контролюючий орган

Плануєте застосовувати касовий апарат? Дізнайтесь які документи необхідні для його реєстрації.

Бухгалтеру на замітку. Що необхідно знати про оподаткування ПДФО пасивних доходів

Сума орендної плати, що виплачується юридичною особою за договором оренди нерухомого (рухомого) майна фізичній особі, не є базою нарахування єдиного внеску

У разі припинення підприємницької діяльності платнику єдиного внеску – ФОП необхідно знятись з обліку в контролюючих органах

Якщо повідомлення-рішення про сплату податку на нерухоме майно не надіслано до 1 липня, то фізична особа не може бути притягнута до відповідальності

Заявка на акцизні марки – лише в електронній формі

Сума дивідендів, нарахована на користь фізичної особи, є об’єктом оподаткування військовим збором

Фізична особа-платник єдиного податку не сплачує земельний податок у разі використання земельної ділянки за призначенням

У разі своєчасного повернення суми кредиту до складу доходу ФОП вона не включається

Матеріальна допомога фізичній особі за рахунок міського бюджету не підлягає оподаткуванню ПДФО

Доплати, надбавки, премії підлягають оподаткуванню ПДФО у тому місяці, в якому здійснені нарахування

При переході на загальну систему оподаткування платник єдиного податку може подати заяву для реєстрації платником ПДВ

Термін експлуатації РРО визначається в межах семи років з моменту введення в експлуатацію

Затверджено нову форму декларації про майновий стан і доходи

Фізична особа – підприємець – платник єдиного податку може здійснювати зовнішньоекономічну діяльність як на території України, так і за її межами, за певних умов

Не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу, підприємець – спрощенець повинен подати заяву про перехід на іншу систему оподаткування

Ставки державного мита при укладанні договорів продажу рухомого майна між фізичними особами

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь