По вул. Незалежності України завершено облаштування тротуару від вул. Сухомлинського до вул. Незалежності України, 29, та паркомісць біля будівлі, в якій розташовані Бібліотека-філія № 28 для дорослих та Дитяча бібліотека-філія № 28.

Ремонтні роботи включали:

1. Демонтування старого асфальтного покриття.
  2. Вимощення тротуару бруківкою.
  3. Збільшення площі заїзду на територію бібліотеки та облаштування паркомісць.

Вартість робіт складає: 567 152 грн.
Виконавець робіт: ФОП «Сех В. Я.»
Замовник: Брюховицька селищна рада

У 2020-му році проведено ремонт вулиць Бірківська, Бічна Арктична, Житня та Пшенична.

З бюджету Брюховицької селищної ради у цьому році заплановано ремонт вулиць: Бурштинова, Під Осовою, Шкільна, Проліскова, Ясна, Січових Стрільців, а також, за дофінансування Львівської обласної ради заплановано ремонт вулиць Ряснянська, Бурденка, Над Ставом, Балабанівка.

У 2019-му році у селищі проведено ремонт (повністю або частково) 20-ти вулиць, зокрема, вул. В. Івасюка, Лікарська, Бічна о. Іздрика, Кліматична та ін.