Новини|

Про що було навчання в Івано-Франківську.

З 7-го по 10-те листопада брюхівчани 16-річна Анна Горбатко та 19-річний Остап Жовківський пройшли номерний вишкіл в станиці організації «Пласт» в Івано-Франківську. Проходження такого вишколу дає можливість стати виховниками дітей віком 8-9 років.

Навчання включало кілька основних напрямів:

  1. Педагогіка: навчання роботі з дітьми (як їх зацікавити, як розуміти та комунікувати, як працювати з групою)
  2. Таборування: з чого починати знайомство дітей з походами, як правильно організувати табір, і взагалі – що у ньому цікавого і чому це корисно для дітей.
  3. Спілкування зі старшими пластунами, які працюють у різних сферах: діючі банкіри, представники сфери освіти та медицини, священики. Кожен ділився з учасниками вишколу досвідом, який здобув у своїй роботі, та розповів про те, як поєднувати доросле життя і участь у Пласті.
  4. Система відзнак та порядок діяльності Пласту.

На вишкіл зібралося 25 учасників різного віку (від 15 до 45 років) з усієї України.

«Нас ставили на місце новаків – щоб ми відчули себе на місці тих дітей, яких будемо виховувати», – розповів учасник вишколу Остап Жовківський.

“Цікава, дружня атмосфера! Ціла купа знань, історії, ігор, пісень! “Пластівська” атмосфера дуже класна. Всі такі дружні, що аж дух захоплює!”, – поділилася враженнями про вишкіл Анна Горбатко.

«Пласт» у Брюховичах

Зустріч, на яку запрошують батьків та дітей, Остап та Анна проведуть у цю суботу, 16-го листопада о 14:00 у Народному домі.

Коротко забігаючи наперед:

  • Перші пробні заняття з новаками планується розпочати вже у грудні;
  • Пробні заняття (без оплати внесків) проводитимуться протягом півтора – двох місяців.
  • Регулярні заняття проводяться один раз на тиждень і тривають 2 год. Інколи бувають позачергові заняття.

Детальніше про початок роботи Пласту в Брюховичах можна буде почути на зустрічі у Народному домі. Приходьте та беріть друзів і батьків з собою!

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь