Без категорії|

Основні роботи в новому корпусі школи в Брюховичах уже виконано.

У четвер, 19-го лютого, селищний голова Брюхович Володимир Доманський разом з керуючим справами виконавчого комітету Брюховицької селищної ради та екологом взяли участь у виїзній комісії по огляду стану виконання робіт у новій будівлі СЗШ № 41 на вул. Макаренка у селищі.

Утеплення підлоги у кабінеті дитячого корпусу
Спортзал
Кабінет хімії

«З робіт по опаленню, водопостачанню та каналізації залишилося ще 10 % від всього обсягу. З робіт по проведенню системи вентиляції – 30%. Сьогодні вже починаються роботи по стяжці. Утеплення підлоги у новій школі передбачено в ігрових кімнатах та у кабінетах для навчання 1-4-х класів. Ці роботи вже виконані повністю», – розповів головний виконроб, представник підрядника – ТОВ «Хосаро» Андрій Марків.

«Цього року на фінансування школи вже виділено сукупно 40 млн. грн.: 25 млн. з державного бюджету, 10 млн. з бюджету Брюховичів та 5 млн. – з бюджету міста Львова», – повідомив Володимир Доманський.

Нагадаємо, що будівництво нової школи у Брюховичах розпочалося 2016 року. Школа розрахована на 660 дітей, і буде найбільшою школою у Львівській області (не враховуючи шкіл Львова).

Коротку відео-екскурсію новою школою можна переглянути у Facebook за посиланням.