БРЮХОВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РІШЕННЯ № 1966

Від  09 жовтня 2020 року

Про оголошення конкурсу для надання послуг з оцінки майна комунальної власності

Керуючись Положенням про конкурсний відбір суб’єктів  господарювання для надання послуг з окремих видів  господарської  діяльності, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради
,

вирішив:

1.1.Оголосити конкурс на визначення суб’єкта господарювання з оцінки майна комунальної власності, а саме: земельна ділянка площею площею 0,1576 га (кадастровий номер 4610166300:04:003:0109) цільове призначення для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) по вул. Незалежності України, 16-а в смт. Брюховичі, яка перебуває в оренді ТзОВ «Водоканал Брюховичі» .

Об’єкт оцінки: земельна ділянка площею 0,1576 га (кадастровий номер 4610166300:04:003:0109) цільове призначення для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) по вул. Незалежності України, 16-а в смт. Брюховичі, яка перебуває в оренді ТзОВ «Водоканал Брюховичі».

2.Перелік документів, які подаються на розгляд комісії:
заява про участь у конкурсі за встановленою формою;
– копії установчого документа учасника конкурсу (для юридичних осіб) і виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, належним чином завірені й скріплені печаткою;
– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки й підписання звіту про оцінку майна, належним чином завірені та скріплені печаткою;
– копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності належним чином завірену та скріплену печаткою;
– інформацію про учасника конкурсу, а саме: досвід роботи не менше 5 років, досвід оцінки майна комунальної чи державної власності, наявність письмових позитивних відгуків, досвід оцінки майна комунальної власності територіальної громади смт. Брюховичі м. Львова та інші відомості подані учасниками, пропозиції щодо умов та терміну виконання робіт;
– згода на обробку персональних даних.
– інші пропозиції щодо умов та виконання робіт подані учасником конкурсу.

Останній день подачі документів 19.10.2020 року до 13:00.

3.Оголошення про конкурс розмістити на офіційному сайті Брюховицької селищної ради.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову.

Селищний голова                               В.Доманський

Зображення умовне: Южноукраїнська міська рада