Брюховицькою селищною радою оголошено конкурс на оренду майна комунальної власності
Інформація про об’єкт (назва, місцезнаходження): будівля (Літ. «Б») загальною площею 42,0 кв.м по вул.Незалежності України, 16а в смт.Брюхович
– дата, час і місце проведення конкурсу: 24.11.2016 року о 16:00;
– кінцевий строк прийняття пропозицій від претендентів: 22.11.2016 року 17:30;
Умовами конкурсу є:
-стартовий розмір орендної плати: 864,50 грн. в місяць
-ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням: для ремонту та технічного обслуговування машин та устаткування.
– проведення капітального ремонту об’єкта оренди;
Для участі в конкурсі претендент подає на розгляд комісії такі матеріали:
-заяву про участь у конкурсі.
– інформацію про засоби зв’язку з ним;
Відомості про претендента: для юридичної особи.
– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
– посвідчені копії установчих документів;
– копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;
– завірену копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за минулий рік або останній квартал поточного року;
– довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;
для фізичної особи:
– копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність;
– завірену копію виписки чи витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, або свідоцтва про держану реєстрацію фізичної особи-підприємця;
– копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку.

Інформація про об’єкт (назва, місцезнаходження): приміщення №12,33-40 площею 70,9 кв.м по вул.Незалежності України, 25 в смт.Брюховичі.
– дата, час і місце проведення конкурсу: 24.11.2016 року о 16:00;
– кінцевий строк прийняття пропозицій від претендентів: 22.11.2016 року 17:30;
Умовами конкурсу є:
-стартовий розмір орендної плати: 2961,75 грн. в місяць.
-ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням: для розміщення закладу громадського харчування.
– проведення капітального ремонту об’єкта оренди;
Для участі в конкурсі претендент подає на розгляд комісії такі матеріали:
– заяву про участь у конкурсі.
– інформацію про засоби зв’язку з ним;
Відомості про претендента: для юридичної особи.
– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
– посвідчені копії установчих документів;
для фізичної особи:

Повноваження претендентів (учасників) конкурсу чи їх представників повинні бути підтверджені довіреностями чи іншими документами, відповідно до чинного законодавства. Учасники повинні також пред’явити документи, що засвідчують особу. Пропозиції учасників, які не з’явились чи не направили для участі у конкурсі своїх представників та, відповідно, не були зареєстровані конкурсною комісією, не враховуються.
Обов’язкова умова конкурсу: переможець конкурсу проводить оплату послуг за нотаріальне посвідчення договору оренди.
Ознайомитись з об’єктами можна за місцем їх розташування.
Учасники конкурсу при реєстрації підписують угоду про сплату штрафних санкцій, у разі перемоги у конкурсі та непідписанні у встановлений термін договору оренди та/або акта приймання-передачі майна. Штраф у трикратному розмірі від запропонованої переможцем орендної плати добровільно сплачується впродовж 10-ти календарних днів з дати затвердження протоколу конкурсної комісії. У разі несплати штрафу у встановлений термін, рада вживає заходи щодо стягнення у примусовому порядку.
З переможцем конкурсу укладається договір оренди.